KAUTRA vs SUVALKIJOS ŽELDINIMO IDĖJOS (65:71)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 24 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V.Chomičiaus krepšinio mokykla, Bijūnų g. 12, Kaunas LT-48399

"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" tęsia kovą dėl kelialapio į atkrintamąsias varžybas

Povilas Čižauskas (Suvalkija) išlieka vienu iš pagrindinių ekipos žaidėjų
2007 sausio 24 d., Trečiadienis, 22:09 val., peržiūros: 3706
Šį trečiadienio vakarą "Įmonių" lygos B pogrupyje "Kautra" savoje aikštėje priėmė pagreitį įgaunanančią "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" ekipą. Suvalkiečiai tris kėlinius pamažu didino savo persvarą ir susikrautą pranašumą išlaikę paskutiniajame ketvirtyje šventė septyntąją pergalę rezultatu 65:71.

Nuo pat pradžių aikštėje vyko lygi, atkakli kova. Pirmojo ketvirčio viduryje "Suvalkijos Želdinimo Idėjos" įsižaidė ir spurtavę 13:2 įgijo apčiupemesnį pranašumą. Visgi "Kautros" krepšinininkai nebuvo linkę paleisti varžovų ir kėlinio gale porą tritaškių pataikęs Vytas Sakalauskas ženkliai sumažino savo komandos taškų deficitą. Po pirmųjų dešimties minučių trijų taškų persvarą turėjo suvalkiečiai – 18:21.

Antrajame kėlinuke abi ekipos puolimą grindė tritaškiais metimais. Nei vienai komandai niekaip nepavyko varžovams primesti savo žaidimo, vyravo apylygė kova. Ir antrąjį ketvirtį laimėję trimis taškais svečiai po pirmosios susitikimo pusės pirmavo rezultatu 32:38.

Trečiojo kėlinuko pradžioje "Kautros" žaidėjas Vytas Sakalauskas ir "SŽI" krepšininkas Deimantas Roveršteinas surengė savotišką tritaškių konkursą. Dvikova baigėsi lygiosiomis abiems pataikius po du tritaškius. Ketvirčio viduryje suvalkieičia tarsi įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavę 10:2 pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo dviženklę persvarą. Trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai suaktyvino kovą dėl atšokusių kamuolių ir dažnai laimėdami dvikovas po varžovų lenta bei kartodami netaiklius metimus nebeleido skirtumui toliau augti. Prieš lemiamą ketvitį ekipas skyrė 12 taškų – 49:61.

Paskutiniajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Abi komandos nevengė varžovų stabdyti pražangomis. "Kautra" tik baudų metimais kėlinio viduryje pelnė 6 "sausus" taškus ir sugebėjo kiek aptirpdyti savo taškų deficitą. Visgi "SŽI" neleido priešininkams pernelyg priartėti ir išlaikę susikrautą pranašumą suvalkiečiai šventė pergalę rezultatu 65:71.

Po dvikovos pakalbintas nugalėtojų žaidžiantysis treneris Povilas Čižauskas teigė, kad šiandien reikėjo pergalės. "Daug broko, per daug ilsėjomis prieš susitikimą. Jei būtumę geriau pataikę baudų metimus, būtume lengviau laimėję" kalbėjo Povilas.

"Kautros" gretose rezultatyviausias buvo Gintaras Drebulys pelnęs 18 taškų, 15 taškų įmetė Vytas Sakalauskas, 13 – Dmitrijus Bondarevas (7 atkovoti kamuoliai).

"Suvalkijos Želdinimo Idėjų" ekipoje išsiskyrė Deimantas Roveršteinas surinkęs 19 taškų, atkovojęs 8 kamuolius bei 4 kartus varžovus "pavaišinęs" bloku. Dvigubą dublį atliko Žilvinas Šalnaitis – 11 taškų, 10 atkovotų kamuolių. 19 taškų savo sąskaitoje po rungtynių turėjo Povilas Čižauskas (8 išprovokuotos pražangos).

Abi ekipos kaip susitarusios rungtynių teisėjams Mantui Butvilui ir Evaldui Bukinui skyrė po 9 balus.
"Suvalkijos Želdinimo Idėjos" nesugebėjo pateikti sensacijos (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 22:47 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjoms" šventės padarė savo (2006 gruodžio 27 d., trečiadienis, 21:38 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė minimalią pergalę (2007 sausio 06 d., šeštadienis, 19:02 val.)"Suvalkijos želdinimo idėjos" išplėšė pergalę prieš "IV Internetas visiems" (2006 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:00 val.)Nepavykęs "Suvalkijos želdinimo idėjų" revanšas (2006 gruodžio 29 d., penktadienis, 17:34 val.)Netikėta "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalė prieš "Araušą" (2006 gruodžio 01 d., penktadienis, 22:10 val.)„Suvalkijos Želdinimo idėjos“ iškovojo antrąją pergalę (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:54 val.)Puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinys lėmė "Suvalkijos Želdinimo Idėjų" pergalę (2006 lapkričio 25 d., šeštadienis, 17:13 val.)"Elektros darbai" eliminavo "Suvalkijos želdinimo idėjas" (2007 kovo 11 d., sekmadienis, 18:38 val.)"Elektromontuotojas" be vargo įveikė "Suvalkijos želdinimo idėjų" komandą (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:55 val.)