KMAIK vs Elektrėnai (78:50)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 16 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą

2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 00:01 val., peržiūros: 1344

Lapkričio 16 dieną, 19:15h, vaišvydavos pagrindinės mokyklos sporto salėje, įvyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „KMAIK“ (šeimininkai) ir „Elektrėnų“ ekipos. Nors rungtynės prasidėjo labai apylygiu krepšiniu, tačiau šeimininkai ilgai netruko atsiplėšti nuo savo varžovų. Jau antram kėlinuke susikrovę 20 taškų pranašumą, „KMAIK“ krepšininkai nesunkiai įveikė varžovus ir šventė pergalę rezultatu (78 – 50).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo apylygiu abejų ekipų žaidimu. Daugiau kaip pusę kėlinuko vyko arši kova ir iki kėlinuko pabaigos likus 4 minutėms, rezultatas buvo lygus (4-4). Visgi, šeimininkams kėlinuko pabaigoje pavyko šiek tiek spurtuoti (9-1) ir laimėti kėlinuką 8 taškų skirtumu (22 – 14).

Antrasis kėlinukas buvvo visiška nesekmė švečiams. Jie regis visiškai pamiršo kaip pulti. Metimai skriejo pro šalį, pasipylė nemažai neatsargių klaidų ir žaidimas visai sugriuvo. Tuo tarpu šeimininkai puikiai tuo pasinaudojo ir stipriai spurtavo. Jie laimėjo šį kėlinuką rezultatu (21-5), ir ilgosios pertraukos metu pirmavo jau beveik dvigubai (43 – 22).

Po ilgosios pertraukos svečiai lyg ir bandė atsigauti, tačiau šeimininkai buvo tiesiog per geri. Didžioji kėlinuko dalis vėl klostėsi apylygiai, tačiau kėlinuko pabaigoje nedidelis šeimininkų spurtas padidino jų pranašumą iki 28 taškų (62 – 34).

Paskutinis kėlinukas jau tebuvo formalumas. Aikštelėje prasidėjo šioks toks chaosas. Atakos tapo ne tokios organizuotos. Iš šono atrodė, jog abi ekipos tiesiog nori prastūmti likusį laiką. Šis kėlinukas buvo sužaistas lygiosiomis (16-16), ko pasekoje „KMAIK“ ekipa šventė pergalė rezultatu (78 – 50).

KMAIK: Imantas Šturma – 30 tšk., Gražvydas Mockus – 18 tšk. (11 atk. kam.), Jonas Navackas – 9 tšk.

Elektrėnai: Artūras Paškevičius – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Eligijus Ašmena – 17 tšk., Rytis Vičkačka – 9 tšk.

„KMAIK“ ekipos treneris P.Vyšniauskas:

„Pirmasis kėlinukas buvo tarsi apžvalga, na o likusias varžybas sužaidėm taip kaip turėjoom sužaist ir laimėjom. Buvome geresni. Galbūt kažkiek įtakos turėjo tai, jog priešininkai buvo šešiese. Gal nuovargis irgi davė savo“

„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)„KMAIK“ didesnio pasipriešinimo iš LPC KK „Partizanas“ ekipos nesulaukė. (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:13 val.)