Ragai vs Elektrėnai (77:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą.

2016 vasario 21 d., Sekmadienis, 22:13 val., peržiūros: 1459

Sekmadienį, vasario 21 dieną, J.Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje, įvyko "C" lygos "ALT reklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namų teisėmis žaidę "Ragai" ir svečių teisėmis žaidę "Elektrėnai". Rungtynes kiek geriau pradėjo "Ragai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (20:18). Antrame kėlinyje šeimininkai sužaidė dar sėkmingiau ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 10 taškų – (41:31). Trečiame kėlinyje "Elektrėnai" toliau strigo šeimininkų gynyboje ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (57:42). Ketvirtame kėlinyje svečiai pavargo ir rungtynės baigėsi rezultatu – (77:53).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Ragai" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau sekė pirmieji 3 pelnyti "Elektrėnų" ekipos taškai ir sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko išlaikyti minimalų pranašumą – (10:11). Antroje kėlinio dalyje sužaidus 3 minutes šeimininkai surengė spurtą – (8:0) ir pirmaujanti ekipa pasikeitė – (18:11). Per likusį laiką "Elektrėnų" ekipai pavyko šiek tiek atsitiesti, svečiai laimėjo atkarpą – (2:7) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:18).

Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas. Sužaidus apie 5 kėlinio minutes rezultatas tarp komandų buvo lygus – (27:27). Antroje kėlinio dalyje svečiai papuolė į duobę, pralošė likusią kėlinio dalį – (15:4) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (41:31).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Ragų" ekipos puikiai sužaista atkarpa – (8:4), po kurios sužaidus apie 4 minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 14 taškų – (49:35). Sužaidus dar apie minutę ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir komandas ėmė skirti tik 10 taškų – (50:40). Per likusį laiką šeimininkai dar 5 taškais sugebėjo padidinti skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (57:42).

Ketvirtasis kėlinys nelabai gerai susiklostė "Elektrėnų" ekipai, kuriai teko sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes pralošti atkarpą – (10:2), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 23 taškų – (67:44). Antroje kėlinio dalyje, sužaidus apie 3 minutes svečiams pavyko surengti kuklų spurtą – (0:9),po kurio skirtumas tarp komandų ištirpo iki 14 taškų – (67:53). Visgi per likusį laiką geriau pavyko sužaisti šeimininkams, kurie pelnė dar 10 taškų, o patys savo krepšį išlaikė sausą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (77:53).

Po laimėtų rungtynių "Ragų" ekipos treneris kalbėjo: "Negausiai šiandieną susirinkome, bet susirinko patys geriausi žaidėjai, gerai sužaidėme ir padarėme tai ką norėjome. Realiai tokios lengvos kovos nesitikėjome"

Ragai (S): Donatas Želvys – 26 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Arnoldas Račickas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Alionis – 11 tšk.

Elektrėnai: Evaldas Kertenis – 18 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Artūras Paškevičius – 12 tšk., Lukas Jurkevičius – 11 tšk.

„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Kaišiadorys“ nesunkiai įveikė „Ragų“ ekipą. (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 19:35 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)Penkiese žaidę „Ragai“ dramatiškoje rungtynių pabaigoje įveikė „BK Centre ‒ 2“ komandą (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 15:20 val.)„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą. (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:11 val.)