ASU vs KMAIK (82:110)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“

2016 balandžio 07 d., Ketvirtadienis, 21:34 val., peržiūros: 1347

Ketvirtadienį, balandžio 7-ąją, ASU sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „ALT reklamos“ pirmenybių, mažosios taurės, ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „ASU“ ir svečių „KMAIK“ komandos. Tai buvo jau antrasis šios poros susitikimas. Pirmąsias rungtynes 62:70 laimėjo „KMAIK“.

Rungtynės prasidėjo taikliu „KMAIK“ puolėjo E. Basio dvitaškiu. Šeimininkai netrukus atsakė dvitaškiu su pražangas ir persverė rezultatą. Abi komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, o vėliau svečiai spurtavo ir netrukus įgijo dviženklį pranašumą (5:15), bet įpusėjus kėlinukui šeimininkai perpus sumažino savo deficitą – 11:16. Antroje kėlinio pusėje gynėjų vedama svečių komanda ir toliau žaidė užtikrintai ir po pirmojo ketvirčio turėjo 11 taškų persvarą – (19:30).

Antrasis kėlinukas geriau prasidėjo svečiams ir sužaidus minutę komandas skyrė jau soli „KMAIK“ persvara (19:35). „ASU“ krepšininkai kantriai dirbo gynyboje ir tai atsipirko. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė jau tik 7 taškai – 34:41. Tačiau svečiai žaidimo vadžių iš savo rankų nepaleido ir prieš ilgąją pertrauką visdar turėjo 7 taškų persvarą.

Po didžiosios petraukos šeimininkai kibo į atlapus varžovams ir po dviejų minučių deficitą sumažino iki minimumo, bet galutinai perimti žaidimo kontrolės į savo rankas nepavyko. Varžovai vėl nutolo, o sužaidus pusę kėlinio laiko komandas vėl skyrė 10 taškų – 56:66. Žaidimo ritmą pagavę svečiai ir toliau nemažino apsukų ir po kėlinuko jau pirmavo solidžiu 23 taškų skirtumu – 60:83.

Ketvirtasis kėlinukas šiame mače buvo tik formalumas. „KMAIK“ komandišku žaidimu puolime ir toliau terorizavo varžovų krepšį. A.Petrauskas puikiai dirigavo žaidimui ir svečiai toliau didino turimą persvarą, kuri įpusėjus ketvirčiui siekė 29 taškus (69:98). Per likusį laiką abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, o kas bus, rungtynių nugalėtojas jau niekam, nekėlė abejonių. Rungtynes rezultatu 82:110 laimėjo „KMAIK“ krepšininkai.

Po rungtynių pakalbintas „KMAIK“ puolėjas Jonas Navackas įvardino pagrindines pergalės priežastis:

„Rungtynės buvo sunkesnės, negu atrodo pažiūrėjus į rezultatą. Stengėmės palaikyti didelį tempą visas rungtynes, nuvarginom varžovus ir išlaikėm pranašumą. Nors trečio kėlinio pradžioje buvome atsipalaidavęs ir leidome varžovams prisivyti, bet po to susiėmėm ir užtikrintai žaidėm savo žaidimą.“

ASU: Vaidotas Levanauskas – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Evaldas Vaitkus – 13 tšk., Marius Trumpickas – 12 tšk., Augustas Miliauskas – 10 tšk.

KMAIK: Imantas Šturma – 31 tšk., Jonas Navackas – 22 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Arnas Petrauskas – 20 tšk. (9 rezult. perd.), Gražvydas Mockus – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Evaldas Basys – 14 tšk.

„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Ragus“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:43 val.)„Nebajeris“ užtikrintai įveikė „ASU“ krepšininkus (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„KMAIK“ ekipa užtikrintai nugalėjo „Compensa“ ir žengia toliau (2016 kovo 17 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„KMAIK“ ekipa namuose įveikė „Compensa“ krepšininkus (2016 kovo 14 d., pirmadienis, 21:47 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)Užtikrintai žaidęs Veiverių „Amberis“ nugalėjo „ASU“ (2015 lapkričio 19 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“ (2016 kovo 03 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)„KMAIK“ namuose palaužė BK „Centre ‒ 2“ ekipą. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:06 val.)