Makroflex vs SK „Vertigo“ (55:43)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą

2015 lapkričio 11 d., Trečiadienis, 22:20 val., peržiūros: 1075

Trečiadienį, lapkričio 11 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Makroflex“ ir svečių SK „Vertigo“ ekipų. Iki šių rungtynių abi komandos buvo iškovojusios po dvi pergales iš tiek pat galimų.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai, sužaidus penkias minutes rezultatas buvo 4:4. Tačiau tada SK „Vertigo“ komandos žaidėjas K.Žižys pelnė 9 taškus iš eilės ir svečiai nutolo. Tada tritaškiu metimu atsakė šeimininkų komandos žaidėjas D.Milaknis. Pasibaigus pirmajam ketvirčiui 7:13 pirmavo SK „Vertigo“.

Penkiese rungtynėse žaidusiems „Makroflex“ krepšininkams puikiai sekėsi atakuoti iš toli. Du iš eilės pelnyti tritaškiai antro kėlinuko viduryje leido išlyginti rungtynių rezultatą 18:18. Kėlinuko pabaigą taip pat geriau sužaidė šeimininkai ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami trijų taškų persvarą 26:23.

Trečiasis kėlinukas vėl prasidėjo labai nerezultatyviai. Komandoms sužaidus pusę kėlinio, rezultatas buvo 30:25 „Makroflex“ komandos naudai. Tada komandos apsikeitė tritaškiais metimais, po jų svečiai spurtavo 2:7 ir sumažino atsilikimą iki minimumo. Visgi paskutinėmis kėlinuko sekundėmis pelnytas šeimininkų žaidėjo D.Rimkevičius dvitaškis, leido „Makroflex“ išsaugoti trapią trijų taškų persvarą 38:35.

Paskutinysis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu ir po dviejų iš eilės taiklių tritaškių A. Knezio ir D. Milaknio šūvių „Makroflex“ nutolo 50:38 ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Per kelias paskutines ketvirto ketvirčio minutes vaizdas aikštėje nepasikeitė ir „Makroflex“ iškovojo pelnytą pergalę rezultatu 55:43.

„Susirinkote penkiese, tačiau laimėjote. Taiklūs tritaškiai metimai tikriausiai buvo raktas į pergales?“ „Makroflex“ komandos treneris T.Litinskas: „pavyko apsiginti vienas prieš vieną, tada jie truputį pavargo, pasipasavom, kelis metimus laisvus padarėm ir aišku, tritaškiai yra mūsų ginklas, jeigu jie nekrenta, tada jau būna labai sunku. Penkiese buvom, čia standartas pas mus, dabar šeši septyni jau bus“.

„Tris kėlinius vyko apylygė kova, tačiau ketvirtajame komanda palūžo. Kokios to priežastys?“ SK „Vertigo“ komandos treneris Š.Kenstavičius: „negaliu sakyti, kad palūžo, tiek jie, tiek mes be keitimų praktiškai buvome, mes nepratę be savo centrų žaisti. Nei vieno priekinės linijos žaidėjo nebuvo, dėl to smarkiai pralošėme lentą ir nepataikėme aišku. Pagrindinė pralaimėjimo priežastis – pralošti kamuoliai. Šiaip komandos abi apylygės“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Makroflex: Deividas Milaknis – 22 tšk., Andrius Knezys – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Motiejaitis – 9 tšk.

SK „Vertigo“: Kęstutis Žižys – 17 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 15 tšk., Aurimas Dervinskas – 5 tšk.

„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2016 kovo 22 d., antradienis, 23:34 val.)„ACME ‒ Jabra“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti SK „Vertigo“ pranašumą (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 22:08 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Makroflex“ pranoko „Korį“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:13 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:05 val.)Tik po atkaklios kovos „Makroflex“ įveikė „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipą (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 23:23 val.)