SK „Vertigo“ vs Šilainiai (64:71)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 16:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 18:05 val., peržiūros: 947

Sekmadienį, gruodžio 20 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai SK „Vertigo“ ir „Šilainių“ ekipa. Iki šio susitikimo geresnėje padėtyje buvo šeimininkai, savo sąskaitoje turėję 5 pergales ir 2 pralaimėjimus (5-2), tuo tarpu „Šilainių“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir trys pralaimėjimai (2-3).

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių aikštelėje užvirė atkakli kova. Pirmąjame ketvirtyje nei viena, nei kita ekipa nebuvo įgijusi didesnės nei trijų taškų persvaros, o kėlinuko pabaigoje tiksliau sužaidė SK „Vertigo“ krepšininkai po taiklaus M. Čižo tolimo metimo pirmavo 19:17.

Antrasis ketvirtis nieko nesiskyrė nuo pirmojo, komandos kovojo taškas į tašką. Didžiausią keturių taškų persvarą šeimininkai buvo įgiję kėlinuko pabaigoje, kuomet po taiklaus V. Nemeikšos dvitaškio pirmavo 31:27. Tačiau kėlinuko pabaigoje tiksliau sužaidė „Šilainiai“, kurie sugebėjo išlyginti rezultatą 33:33.

Visą trečiąjį ketvirtį SK „Vertigo“ ekipa turėjo pranašumą savo rankose. Svečiams sunkiai sekėsi pralaužti aktyvią šeimininkų zoninę gynybą ir likus minutei iki kėlinuko pabaigos jie pralaiminėjo didžiausiu pranašumu šiose rungtynėse 51:45. O kėlinukas pasibaigė 54:50 SK „Vertigo“ ekipos naudai.

Ketvirtajame kėlinuke trys taiklūs tolimi svečių komandos metimai leido persverti rungtynių eigą savo naudai ir likus kelioms minutėms iki kėlinuko pabaigos pirmauti 60:63. Nors ir šeimininkai dar bandė kovoti, tačiau „Šilainiai“ nepaleido rungtynių kontrolės iš savo rankų ir nugalėjo šeimininkus 64:71.

„Trečiajame kėlinuke komandai sunkiai sekėsi pulti prieš priešininkų zoninę gynybą, tačiau ketvirtajame kėlinuke pataikyti trys tritaškiai, sėkmingai užpulta prieš tą pačią zoną, leido perlaužti rungtynes jūsų naudai“. „Šilainių“ komandos treneris V.Kapočius: „tiesiog perpratom jų gynybą, pradėjome sukti kamuolį ir viskas gerai gavosi. Geros rungtynės buvo“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

SK „Vertigo“: Vaidas Nemeikša – 16 tšk., Aurimas Dervinskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Kęstutis Žižys – 9 tšk.

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 22 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Robertas Trepočka – 16 tšk. (18 atk. kam.), Vitoldas Kapočius – 13 tšk. (5 rezult. perd.)

Ketvirtą kėlinį geriau sužaidęs „Korys“ iškovojo vietą pusfinalyje (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:41 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Nervų kare Korys nugalėjo SK „Vertigo“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 19:56 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)Paskutinių sekundžių drama baigėsi „Šilainių“ pergale prieš „Makroflex“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 22:35 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Šernai“ buvo pranašesni rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:21 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)„UNO“ nepasigailėjo negausių „Šilainių“ pajėgų (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)