Makroflex vs Šilainiai (61:45)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 22 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Makroflex“ ketvirtfinalį pradėjo pergale

2016 kovo 22 d., Antradienis, 23:34 val., peržiūros: 1012

Antradienį, kovo 22 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, „Jabra“ pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės, tarp vietos „Makroflex“ ir svečių „Šilainių“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyvą į savo rankas paėmę aikštės šeimininkai pamažu ją tik didino, ko pasekoje ir pasiekė pirmąją pergalę ketvirtfinalio serijoje. 61:45 (14:11, 16:11, 15:9, 16:14).

Susitikimo pradžioje abi komandos gana vangiai rinko taškus ir viena po kitos keitėsi pavieniais išpuoliais, tačiau kiek vėliau kelis taškus iš eilės surinkę svečių krepšininkai įgijo nedidelį atotrūkį. Nepaisant to, nieko ilgai nelaukę „Makroflex“ krepšininkai surengė atsaką 8:0, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo šešių taškų atotrūkį. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos dar kelis taškus iš eilės surinkę „Šilainiai“ sumažino atsilikimą perpus. 14:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau sėkmingą puolimą demonstravę aikštės šeimininkai sugebėjo sužaisti kelias „sausas“ atkarpas, kurių dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. Kiek vėliau žaidimas išsilygino ir abi komandos vėl viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau šįkart nežymiai geriau pasirodę „Šilainiai“ iki ilgosios pertraukos pradžios sumažino deficitą iki aštuonių taškų. 30:22.

Po ilgosios pertraukos ir toliau greitą puolimą propagavę „Makroflex“ ekipos krepšininkai susigrąžino dviženklę persvarą. Vis labiau priešininkų gynyboje klimpę „Šilainiai“ sunkiai rinko taškus, kuo puikiai pasinaudoję aikštės šeimininkai tik didino atotrūkį, kuris, iki trečiojo kėlinuko pabaigos, pasiekė gana solidžių keturiolikos taškų ribą. 45:31.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje kiek atsigavę svečių krepšininkai sugebėjo sušvelninti deficitą iki dešimties taškų, tačiau taiklus M. Moteijaičio tolimas šūvis ir vėl viską grąžino į savas vietas. Vis labiau senkant laikui „Šilainiai“ desperatiškai bandė gelbėtis, tačiau užtikrintai rungtynių pabaigoje žaidę „Makroflex“ krepšininkai išsaugojo nemažą pranašumą bei pergalę savo rankose. 61:45.

„Makroflex“: Martynas Motiejaitis – 18 tšk., Justinas Leitanas – 16 tšk. (10 atk. kam.), Donatas Rimkevičius – 8 tšk.

„Šilainiai“: Ričardas Stirbys – 9 tšk., Tadas Vasiliauskas – 9 tšk., Nerijus Urbanavičius – 8 tšk.

„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)„Makroflex“ ketvirtajame kėlinuke palaužė SK „Vertigo“ komandą (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 22:20 val.)„Makroflex“ pranoko „Korį“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:13 val.)„Makroflex“ neturėjo vargo su „UNO“ krepšininkais (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Makroflex“ pasiekė pergalę bei sutvirtino lyderio poziciją (2016 vasario 17 d., trečiadienis, 23:59 val.)„Šilainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Vos keturiese likę „Makroflex“ krepšininkai sugebėjo atsilaikyti prieš „Remzą“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:35 val.)Permainingose rungtynėse „Makroflex“ pergalė ir kelialapis į pusfinalį (2016 balandžio 12 d., antradienis, 11:45 val.)„Makroflex“ nesuteikė iliuzijų „Šilainiams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:09 val.)