KM „Žalgiris“ 2 vs Romegas (81:79)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 19 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2 paskutinę sekundę išplėšė pergalę ir keliauja į ketvirtfinalį

2024 balandžio 19 d., Penktadienis, 22:24 val., peržiūros: 159

Balandžio 19 dieną, 20:00 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos KM „Žalgiris“ 2 (šeimininkai) ir "Romegas" (svečiai). Komandos stojo žaisti lemiamų, trečiųjų, aštuntfinalio rungtynių. Šis susitikimas buvo tikras artinamųjų varžybų desertas susirinkusiems žiūrovams, kova buvo be galo atkakli, permaininga ir su dramatiška pergale. KM „Žalgiris“ 2 išbarstė dviženklį pranašumą, bet paskutinę sekundę jiems pergalę atnešė D. Jakštonio baudos metimai. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:79 (13:12, 19:21, 21:16, 28:30).

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, abi komandos atliko sunkius metimus, o gynybiniame žaidime pirmaujanti ekipa keitėsi ne kartą. Vis tik po truputį žaidėjai didino apsukas renkant taškus, nors intriga ir atkaklus žaidimas niekur nedingo. Prasidedant ilgajai pertraukai nedideliu pranašumu pirmavo KM „Žalgiris“ 2 32:33.

Antroje rungtynių dalyje KM „Žalgiris“ 2 vis dažniau buvo priekyje. Po N. Mištauto tolimų metimų skirtumas pirmą kartą tapo dviženklis ir atrodė, kad šeimininkai jau perlaužė rungtynes. Tačiau "Romegas" sutelkė visas jėgas, kantriai mažino atsilikimą ir likus žaisti mažiau nei minutę sugebėjo pirmauti vienu tašku. KM „Žalgiris“ 2 netrukus lygino rezultatą ir "Romegui" paliko 5 sekundes užpulti. Nors "Romegas" prametė metimą, bet kovoje dėl pozicijos prasižengė ir taip suteikė šansą KM „Žalgiris“ 2. Čia D.Jakštonis sumetė abi baudas ir taip išvedė savo komandą į pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:79.

Aivaras Kručas

KM „Žalgiris“ 2 dramatiška pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 21:02 val.)„KM „Žalgiris 2“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 15 d., penktadienis, 20:43 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)Pratęsimo metu KM „Žalgiris“ 2 komanda iškovojo pergalę (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Lympo“ ketvirtfinalyje antrą kartą įveikė KM „Žalgiris“ 2 komandą ir pateko į pusfinalį (2024 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš „Rajono“ krepšininkų (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Romegas“ pasiekė nesunkią pergalę (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 22:48 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš BC „Game On“ krepšininkų (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:15 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)