KM „Žalgiris“ 2 vs VU Kauno fakultetas (101:90)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 lapkričio 29 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą

2023 lapkričio 30 d., Ketvirtadienis, 10:30 val., peržiūros: 260

Lapkričio 29 dieną, Kauno "Žalgirio" akademijoje susitiko KM "Žalgiris"-2 ir VU Kauno fakultetas. Atkakliose ir permainingose 2 lygos reguliaraus sezono rungtynėse pergalę šventė KM "Žalgiris"-2 komanda rezultatu 101:90 (18:25, 18:21, 28:15, 19:22, 18:7)

Rungtynių startas buvo slogus abi komandos taškus rinko sunkiai, tačiau pirmąjį kėlinį sėkmingiau finišuoti pavyko VU studentams . VU Kauno fakultetas žaidė solidžiau pirmojoje rungtynių pusėje ir iki ilgosios pertraukos susikrovė 10 taškų persvarą.

Tačiau jaunieji žalgiriečiai nepasimetė ir rungtynių taip lengvai atiduoti nežadėjo. Kibi gynyba ir greitas puolimas leido R.Bardausko auklėtiniams sugrįžti į rungtynes ir išplėšti pratęsimą. Pratęsime ant geros bangos startavę KM "Žalgiris"-2 susikrovė didesnį pranašumą ir triumfavo rungtynėse.

9 išpr. praž.

„Žalgiris“ turėjo pripažinti „VU Kauno fakulteto“ pranašumą (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Lankstukas“ po pratęsimo palaužė „VU Kauno fakultetą“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 23:08 val.)KM „Žalgiris“ 2 pusfinalyje lengvai antrą kartą įveikė „Kautech ‒ 2“ komandą (2024 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 21:21 val.)„Mens Square Barbers“ po permainingos kovos įveikė „VU Kauno fakultetas“ jaunimą (2024 vasario 06 d., antradienis, 20:19 val.)„KM „Žalgiris 2“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 gruodžio 15 d., penktadienis, 20:43 val.)KM „Žalgiris“ 2 dramatiška pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 21:02 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš „Rajono“ krepšininkų (2023 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 22:27 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)