KM „Žalgiris“ 2 vs Rajonas (105:60)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš „Rajono“ krepšininkų

2023 gruodžio 07 d., Ketvirtadienis, 22:27 val., peržiūros: 305

Gruodžio 7 dieną, 20:15 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos KM „Žalgiris“ 2 (šeimininkai) ir "Rajonas" (svečiai). Rungtynės buvo be intrigos, negausiai susirinkę "Rajono" krepšininkai atsilaikė vos vieną kėlinuką, o lengvas varžybas turėję KM „Žalgiris“ 2 žaidėjai pasiekė triuškinamą pergalę rezultatu 105:60 (18:18, 35:8, 27:12, 25:22).

Nors pirmasis kėlinukas buvo lygus, tačiau galima buvo pastebėti, kad "Rajono" metimai iš labai sudėtingų padėčių, tad komanda atsilaikė ir su sėkmės faktoriumi. Antrame ketvirtyje KM „Žalgiris“ 2 pademonstravo visą savo potencialą, spausdami varžovus jie patys nesutiko jokio pasipriešinimo, laimėjo kėlinuką net 35:8 ir į ilgąją pertrauka nusinešė jau labai solidų pranašumą 53:26.

Skirtumas augo ir vėliau, nors KM „Žalgiris“ 2 vis dar bandė spausti varžovus, bet "Rajonas" rado būdų išsimesti sunkius metimus ir bent taip didino savo taškų bagažą. Tačiau intrigos nebuvo, komandos sutvarkė formalumus, KM „Žalgiris“ 2 perkopė simbolinę 100 taškų ribą ir laimėjo rungtynes rezultatu 105:60.

Karolis Kokorinas

KM „Žalgiris“ 2 nesulaukė pasipriešinimo iš BC „Game On“ krepšininkų (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:15 val.) KM „Žalgiris“ 2 nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2024 vasario 07 d., trečiadienis, 19:59 val.)KM „Žalgiris“ 2 jaunuoliai pabaigoje susitvarkė su MB „TR Project“. (2023 gruodžio 13 d., trečiadienis, 21:35 val.)KM „Žalgiris“ 2 dramatiška pergale pradėjo aštuntfinalio seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 21:02 val.)„Mens Square Barbers“ įrodė pranašumą prieš „Rajonas“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 15:44 val.)KM „Žalgiris“ 2 pusfinalyje lengvai antrą kartą įveikė „Kautech ‒ 2“ komandą (2024 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 21:21 val.)MB „TR Project“ pasiekė lengvą pergalę prieš „Rajonas“ ekipą (2023 spalio 23 d., pirmadienis, 22:04 val.)KM „Žalgiris“ 2 išvaistė milžinišką persvarą, bet įveikė „Romega“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 22:19 val.)KM „Žalgiris“-2 po pratęsimo įveikė VU Kauno fakulteto komandą (2023 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 10:30 val.)„Limobus“ užtikrintai įveikė „Rajono“ ekipą (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:34 val.)