Kauno tiltai vs Sanitex (90:81)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 02 d., Antradienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą.

2016 vasario 02 d., Antradienis, 21:43 val., peržiūros: 1013

Antradienį, vasario 2 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno tiltai" ir svečių teisėmis žaidę "Sanitex" krepšininkai. Rungtynes komandos pradėjo lygiai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:20). Antrame kėlinyje šiek tiek geriau pavyko sužaisti "Kauno tiltams", kurie po dviejų kėlinių pirmavo minimaliu skirtumu – (41:40). Trečiame kėlinyje "Sanitex" ekipa papuolė į duobę, pralošė kėlinį 13 taškų ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (62:48). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, svečiai aktyviai stengėsi priartėti prie varžovų, bet puikiai atsilaikę šeimininkai prieš spaudimą iškovojo nelengvą pergalę rezultatu – (90:81).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Sanitex" žaidėjo E. Strumylos 4 pelnytais taškais, vėliau savo pirmuosius 6 taškus pavyko pelnyti "Kauno tiltų" ekipai ir sužaidus apie 3 minutes rezultatas buvo – (6:4). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo – (11:10). Antroje kėlinio dalyje "Sanitex" ekipai buvo pavykę atitrūkti – (13:18), bet kėliniui baiginėjantis šeimininkai išlygino rezultatą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno tiltų" ekipos 3 pelnytais taškas, vėliau sekė svečių laimėtą atkarpa – (4:15), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 8 taškų – (27:35). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai suaktyvino gynybą, šiek tiek geriau sužaidė puolime ir po dviejų kėlinių minimalia persvarą įsiveržė į priekį – (41:40).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik vienas taškas – (47:46). Antroje kėlinio dalyje žaidimas pasikeitė iš esmės. Per likusį kėlinio laiką šeimininkai surengė rezultatyvią atkarpą – (15:2) ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 14 taškų – (62:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos gana rezultatyviai ėmė keistis tiksliomis atakomis. Sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes šeimininkai sugebėjo dar 1 tašku padidinti skirtumą – (73:58). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus "Sanitex" ekipai pavyko per pusę sumažinti skirtumą – (75:67). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau nemažino apsukų. Sužaidus dar 3 kėlinio minutes svečiams pavyko dar 1 tašku sumažinti skirtumą – (83:76). Visgi per likusį kėlinio laiką "Sanitex" ekipai daugiau priartėti nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu – (90:81).

Po laimėtų rungtynių "Kauno tiltų" ekipos treneris klabėjo: "Iš tikrųjų net patys nelabai tikėjome, kad galime taip sėkmingai su kovoti, bet pamatėme, kad viskas palyginus neblogai sekasi. Varžovai kiek bandė savo žaidimą grysti greitom atakom, greitais metimais, bet mūms pavyko atsakyti praktiškai į visas jų atakas ir džiaugėmės kad šiek tiek pavyko atitrūkti. Vėliau varžovai galbūt šiek tiek sutriko, o mes išlaikydami savo žaidimą pasiekėme pergalę."

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Modestas Latkauskas – 22 tšk. (13 atk. kam., 10 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 19 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Mažeika – 17 tšk. (6 rezult. perd.)

Sanitex: Aidas Makūnas – 26 tšk. (11 rezult. perd.), Emilis Strumyla – 22 tšk. (12 atk. kam., 5 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Evaldas Kulboka – 16 tšk., Paulius Nausėda – 11 tšk.

„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)„Legama“ po atkaklios kovos patiesė „Sanitex“ (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 21:04 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)Po permainingos kovos „Hidraulinės sistemos“ palaužė „Sanitex“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:30 val.)Puikiai sužaistas pirmasis ketvirtis leido „Sanitex“ ekipai įveikti „Lemorą“ (2016 sausio 04 d., pirmadienis, 22:19 val.)Atkaklioje kovoje pergale džiaugėsi „Sanitex“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:32 val.)