Rapala vs Kauno tiltai (61:100)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa.

2016 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 22:15 val., peržiūros: 1119

Ketvirtadienį, vasario 4 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Rapala" ir svečių teisėmis žaidę "Kauno tiltai" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno tiltai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (23:29). Antrame kėlinyje svečiai dar šiek tiek padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 16 taškų – (38:54). Trečią kėlinį komandos sužaidė identiškai ir po trijų kėlinių komandas skyrė 26 taškai – (53:79). Ketvirtasis kėlinys komandoms buvo tik formalumas ir rungtynės baigėsi rezultatu – (61:100).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno tiltų" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau sekė pirmieji "Rapala" ekipos taškai ir sužaidus nepilną minutę rezultatas tapo lygus – (2:2). Sužaidus dar apie porą minučių šeimininkams buvo pavykę įsiveržti į priekį – (7:6). Prabėgus dar kelioms minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko persverti rezultatą savo naudai – (10:17). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau kontroliavo rungtynių eigą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (23:29).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Kauno tiltų" laimėtą atkarpa – (2:6), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą išaugo iki dviženklio – (25:35). Vėliau sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko pabėgti iki 11 taškų – (33:44). Antroje kėlinio dalyje žaidimas vyko atkarpomis. Pirmieji rezultatyvią atkarpą surengė šeimininkai, kuriems buvo pavykę sumažinti skirtumą iki 7 taškų – (38:45). Antros sėkmingos atkarpos autoriai buvo "Kauno tiltai", kurie kėliniui baiginėjantis pelnė 9 sausus taškus ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu – (38:54).

Trečiasis kėlinys prasidėjo kiek geriau sužaista "Rapala" 3 minučių atkarpa – (8:6), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 14 taškų – (46:60). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko pirmą kartą padidinti skirtumą iki 20 taškų – (48:68). Antroje kėlinio dalyje šeimininkų ekipa toliau sunkiai rinko taškus ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (53:79).

Ketvirto kėlinio pradžioje "Rapala" ekipa įkrito į duobę. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes šeimininkai pralošę atkarpą – (2:16), po kurios skirtumas tarp komandų išaugo iki 40 taškų – (55:95). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko minimaliai sumažinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (61:100).

Po pralaimėtų rungtynių "Rapala" ekipos treneris kalbėjo: "Iš tikrųjų gal truputi komanda atėjo atsipalaidavus prieš varžybas. Po pirmo pralaimėjimo buvo keistai, nes jie turėjo ūgio pranašumą ir stengėmės nusiteikti tokiai rimtai kovai. Bet pradžioje gal to užsivedimo trūko, pamatėme, kad varžovų vos šeši atėjo, tai galvojome gal pavyks tai išnaudoti, bet kaip matome ūgis vėl prieš mūsų komandą laimėjo."

Rapala: Laurynas Kalėda – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Pažėra – 10 tšk., Gediminas Mickevičius – 8 tšk.

Kauno tiltai: Modestas Latkauskas – 26 tšk. (25 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Kmitas – 21 tšk. (5 rezult. perd.), Artūras Kaminskas – 18 tšk., Mindaugas Mažeika – 17 tšk. (5 rezult. perd.)

„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)Kauno „Tiltai“ neturėjo vargo su „Best 4 you“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo bėdų prieš savo varžovus (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:44 val.)„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)Restauratoriai & Hausa neturėjo vargo prieš Rapala (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)