Hidraulinės sistemos vs Sanitex (83:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po permainingos kovos „Hidraulinės sistemos“ palaužė „Sanitex“ ir žengė į pusfinalį

2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 22:30 val., peržiūros: 1290

Kovo 23 dieną Įmonių lygos „Rind“ pirmenybėse įvyko antrosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Hidraulinių sistemų“ ir svečių „Sanitex“ krepšininkų. Pirmasis šių ekipų ketvirtfinalio susitikimas pasibaigė „Hidraulinių sistemų“ pergale 87:76.

Rungtynes „Sanitex“ krepšininkai pradėjo labai užsivedę ir sužaidus tris minutes ketvirtyje taiklus P. Vaškevičiaus tritaškis padidino svečių persvarą iki 5:13. Tačiau tada „Sanitex“ puolimas kelioms minutėms visiškai sustojo, o tuo pasinaudojo „Hidraulinės sistemos“, kurios priartėjo 13:15. Visgi, kėlinuko pabaiga visiškai priklausė svečiams, kurie spurtavo 2:12 ir po pirmo kėlinuko įgijo dviženklią persvarą 15:27.

Antrojo kėlinuko pradžioje „Sanitex“ puolimas vėl užstrigo ir taiklūs T. Vasiliausko ir M. Šumlinsko metimai priartino „Hidraulines sistemas“ prie „Sanitex“ iki 21:27. Nors ir toliau šeimininkai bandė kabintis, tačiau P.Nausėda pataikė du, P.Stankūnas vieną tolimą metimą, du taškus su taikliu baudos metimu pridėjo M.Krūvelis ir „Sanitex“ vėl atitrūko 28:39. Kėlinuko pabaigoje dėka E. Kulbokos taiklių metimų svečiams pavyko išlaikyti dviženklį pranašumą 33:47.

Nors ir „Sanitex“ po E. Strumylos metimo pasiekė didžiausią šiose rungtynėse persvarą 33:49, tačiau nuo to momento jų persvara rungtynėse pradėjo tirpti. M. Šumlinsko ir M. Kudako duetas varė į neviltį „Sanitex“ gynybą, o iki kėlinuko pabaigos dėka šių dviejų žaidėjų puikaus žaidimo, „Hidraulinės sistemos“ sumažino atsilikimą iki 56:59.

Ketvirtajame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ atrado naują lyderį – T. Vasiliauską, kurio dvylika taškų leido šeimininkams ne tik persverti rezultatą, tačiau ir pabėgti nuo varžovų 72:61. Nors dar ir pavyko „Sanitex“ ekipai po P. Nausėdos tritaškio priartėti iki 77:71, tačiau rungtynių likimą nulėmė taiklūs „Hidraulinių sistemų“ baudų metimai kėlinuko pabaigoje ir netaiklūs „Sanitex“ metimai iš žaidimo. Galutinis rungtynių rezultatas 83:71. Pusfinalyje „Hidraulinėms sistemoms“ iššūkį mes „Restauratoriai & Hausa“.

„Kas nulėmė rungtynių persilaužimą ir kartu pergalę?“

„Hidraulinių sistemų“ ekipos žaidėjas K.Šabūnas: „scenarijus buvo labai panašus į pirmų rungtynių, varžovai, galima sakyti, didžiąją dalį pirmavo. Tiesiog ėmėmės taktikos žaisti savąjį žaidimą – aktyvų ir agresyvų ir taip ištraukėme varžybas. Nežinau, kodėl, bet sugrįžtame tik varžybų pabaigoj į rungtynes jau kelintą kartą, tai mūsų čia jau toks braižas“.

Naudingiausi šių rungtynių žaidėjai:

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 25 tšk. (15 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 23 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.)

Sanitex: Paulius Nausėda – 19 tšk., Paulius Vaškevičius – 14 tšk. (12 atk. kam.), Evaldas Kulboka – 14 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 22:18 val.)Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)Trečiajame kėlinyje siautėjusios „Hidraulinės Sistemos“ parklupdė „Kauno Oro Uosto & KAMS“ šešetuką (2015 spalio 30 d., penktadienis, 21:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ šiandien be vargo susidorojo su „Rapala“ ekipa ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Restauratorius & Hausa“ ir pateko į Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių finalą (2016 balandžio 05 d., antradienis, 23:04 val.)„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)