Makroflex vs Šilainiai (76:77)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 15 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Paskutinių sekundžių drama baigėsi „Šilainių“ pergale prieš „Makroflex“

2016 sausio 15 d., Penktadienis, 22:35 val., peržiūros: 871

Penktadienio vakarą A. Sabonio krepšinio centre buvo sužaistos 30+ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dvi tunyrinės lentelės viršutinėje dalyje esančios komandos – šeimininkų teisėmis žaidusi „Makroflex“ (9-1) ir Šilainiai (6-3).

Jau nuo pat rungtynių pradžios tarp komandų užvirė atkakli ir lygi kova. „Makroflex“ ekipos spurtas 7:0 pirmo kėlinuko viduryje leido šeimininkams atsiplėšti 16:9. Visgi, „Šilainiai“ kėlinuko pabaigoje surengė spurtą ir po T. Vasiliausko tritaškio kėlinuko pabaigoje rezultatas tapo lygus 19:19.

Antrojo kėlinuko pradžioje geriau sekėsi „Šilainiams“, kurie po taiklaus N. Urbanavičiaus tolimo metimo pirmavo 29:34. Tačiau kėlinuko pabaigoje laimėta „Makroflex“ atkarpa 11:2 leido šeimininkams įpusėjus rungtynėms pirmauti 40:36.

Nors po M. Motiejaičio tritaškio šeimininkai atitrūko 44:36, tačiau kitą kėlinuko atkarpą 7:24 laimėjo „Šilainiai“, kurie įgijo didžiausią šios dienos rungtynėse persvarą 51:60. Kėlinuko pabaigoje „Makroflex“ krepšininkams pavyko šiek tiek sumažinti persvarą iki 56:61.

Ketvirtasis kėlinukas susiklostė labai dramatiškai. Pradžioje 10:2 atkarpą laimėjo šeimininkai, taip persverdami rungtynių rezultatą savo naudai 66:63. Tačiau „Šilainiams“ pavyko persverti rezultatą savo naudai jau po kelių atakų. Kėlinuko pabaigoje įmesti du D. Milaknio tritaškiai metimai leido „Makroflex“ komandai turėti trapią vieno taško persvarą 76:75. Tačiau likus žaisti keturias sekundes „Šilainių“ žaidėjas N.Urbanavičius šaltakraujiškai sumetė abu baudų metimus ir persverė rezultatą savo komandos naudai. Paskutinėje atakoje „Makroflex“ ekipos žaidėjas T.Litinskas prametė laisvas iš po krepšio, taip atnešdamas pergalę „Šilainiams“ 76:77.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos žaidžiantysis treneris V.Kapočius sakė: „matėt, įnirtinga kova iki paskutinės akimirkos vyko, permainingai viskas klostėsi mums, labiau nusišypsojo fortūna“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Makroflex: Andrius Knezys – 23 tšk., Deividas Milaknis – 17 tšk., Martynas Motiejaitis – 15 tšk. (5 išpr. praž.)

Šilainiai: Tadas Vasiliauskas – 31 tšk. (11 atk. kam., 10 išpr. praž.), Ričardas Stirbys – 17 tšk. (14 atk. kam.), Nerijus Urbanavičius – 14 tšk.

Visas rungtynes pirmavę „UNO“ iškovojo pergalę prieš „Markroflex“ ekipą (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:39 val.)Banguotose rungtynėse pergalę pasiekė „Makroflex“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:49 val.)Ketvirtą kėlinį solidžiau sužaidę „Šilainiai“ nugalėjo SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 18:05 val.)Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)„Makroflex“ sezoną pradėjo nesunkia pergale prieš „ACME ‒ Jabra“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:13 val.)„Šilainių“ penketas nepasipriešino gerokai gausesnėms „Remzos“ pajėgoms (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:48 val.)Rungtynių tiesiojoje „Acme ‒ Jabra“ nugvelbė pergalę iš be keitimų žaidusio „Šilainių“ penketuko (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:14 val.)„Makroflex“ pusfinalį pradėjo sunkia pergale prieš „Šernus“ (2016 balandžio 19 d., antradienis, 22:42 val.)„Šernai“ įtikinamai įveikė „Šilainius“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)