Grande vs Dumblas (59:67)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą

2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 22:20 val., peržiūros: 1576

Vasario 23-ąją dieną, ketvirtadienį, įvyko „ALTreklama“ B lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Grande“ (5-9) bei svečių statusą turėjusių „Dumblo“ (11-3) krepšininkų.

Pirmos rungtynių minutės buvo visiškai lygios ir įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo 7:7. Visgi antroje kėlinuko pusėje „Dumblas“ spurtavo ir po penkių iš eilės T. Pukelevičiaus taškų pirmavo 11:19.

Antrasis kėlinukas prasidėjo keturiais „Grande“ taškais paeiliui, kurie padėjo priartėti prie svečių iki 15:19. Visgi, tada aikštelės šeimininkai įklimpo į „Dumblo“ gynybą bei per likusį laiką kėlinuke nesugebėjo pelnyti nė vieno taško. Tuo puikiai pasinaudojo „Dumblas“, kurie daugiausia T. Pukelevičiaus ir R. Šiumetos tolimų metimų dėka baigė kėlinuką spurtu 0:19.

Trečiąjį kėlinuką septyniais taškais iš eilės pradėjo P.Bolys, taip priversdamas kitus „Grande“ krepšininkus suprasti, kad dar ne viskas prarasta. Kėlinuko antroje pusėje pagaliau įsižaidė ir šeimininkų lyderis E.Petrauskas, jam neblogai puolime talkino A.Šuopys, o „Grande“ deficitas sumažėjo iki 38:50.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo T. Vaitkūno ir E. Petrausko tritaškiais ir šeimininkai priartėjo iki 46:52. Ir nors „Grande“ stengėsi perlaužti rungtynes savo naudai, visgi penki iš eilės „Dumblo“ krepšininko A. Adomaičio pelnyti taškai kėlinuko viduryje šiek tiek apraminošeimininkus. Po jo metimų rezultatas buvo 49:61. Ir nors „Grande“ ekipai dar pavyko sumažinti skirtumą iki šešių taškų, visgi ramiau sužaista rungtynių pabaiga leido šiame susitikime triumfuoti „Dumblui“. Galutinis rungtynių rezultatas 59:67 (11:19, 4:19, 23:12, 21:17).

Grande: Emilijus Petrauskas – 15 tšk., Tadas Vaitkūnas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Bolys – 9 tšk.

Dumblas: Tomas Pukelevičius – 20 tšk. (5 rezult. perd.), Tomas Jorudas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Steikūnas – 10 tšk. (18 atk. kam.)

Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)„Dumblas“ nesunkiai nugalėjo „Grande“ ekipą (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 16:35 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)„MRU VSF“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Visas rungtynes pirmavę „Dumblas“ vos nepralošė rungtynių pabaigoje (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:15 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Grande“ ir žengė į „C“ lygos pusfinalį (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:27 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ penketuką. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:47 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)