R2P Sport ‒ S/M vs Dumblas (62:65)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 07 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“

2017 vasario 07 d., Antradienis, 21:42 val., peržiūros: 1400

Antradienį Kauno kolėgijos sporto salėje įvyko B lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kur jėgas surėmė „R2P Sport ‒ S/M“ (11/2) ir svečių teisėmis atvykę „Dumblas“ (9/3).

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai. Aikštelėje labiau dominavo gynyba nei puolimas, tačiau pirmieji gynybą varžovų pramušė „R2P Sport ‒ S/M“, kur susikrovė 6 taškų pranašumą ( 9:3). „Dumblas“ atsakė į varžovų atakas ir skirtumas sumažėjo iki minimalaus. D.Baltrušis buvo nubaustas technine pražanga, kur šeimininkai tuo pasinaudojo ir atstatė turėtą atotrūkį ( 17:8). Antrame kėlinyje „Dumblas“ suaktyvino gynybą ir ėmė vytis varžovus. Vis dėlto, svečių žaidimo kreivė pradėjo smigti žemyn, o „R2P Sport ‒ S/M“ ataka po atakos pasididino pranašumą iki dviženklio – 29:19.

Po ilgosios pertraukos „Dumblas“ pradėjo įjungę aukštesnę pavarą ir greitomis atakomis sumažino skirtumą iki dviejų taškų, kur „R2P Sport ‒ S/M“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę, kad susistyguoti žaidimą ( 38:36). Šeimininkams sunkiai sekėsi išlipti iš duobės, o A.Adomaitis pelnė 7 taškus paeiliui, kur leido svečiams įgyti 5 taškų pranašumą ( 41:46). Ketvirtame kėlinyje „Dumblas“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose (50:61). Per likusį laiką svečiai išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 62:65.

Po laimėtų rungtynių „Dumblo“ ekipos treneris, V.Pilipaitis, kalbėjo:“Antroje rungtynių pusėje , tiesiog, susiėmėme į rankas. Plius dar kapitonas komandos gavo penkias pražangas, kur buvo papildoma motyvacija.“

R2P Sport ‒ S/M: Justinas Pocius – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Edvinas Karpavičius – 15 tšk., Laurynas Kalėda – 13 tšk. (5 perimt. kam.)

Dumblas: Tomas Jorudas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Deimantas Baltrušis – 19 tšk., Arūnas Kalnutis – 8 tšk.

Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Banga“ lengvai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 kovo 16 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)Grupės lyderių kovoje ‒ pirmoji „R2P Sport ‒ S/M“ nesėkmė (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)Ketvirtame kėlinyje „Dumblas“ įrodė pranašumą prieš „MRU VSF“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 21:21 val.)„Dumblas“ nesunkiai įveikė „Return“ ekipą. (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 14:32 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „R2P Sport ‒ S/M“ išsaugojo pergalę (2017 sausio 31 d., antradienis, 23:24 val.)