Grande vs R2P Sport ‒ S/M (51:96)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą

2017 vasario 02 d., Ketvirtadienis, 22:26 val., peržiūros: 1785

Vasario 2 -ąją, ketvirtadienį, įvyko „ALTreklama“ B lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Grande“ bei svečių statusą turėjusių „R2P Sport ‒ S/M“ komandų. Rungtynėse nebuvo jokios intrigos – nuo pat rungtynių pradžios užtikrintai rungtyniavę svečiai laimėjo rungtynes triuškinančiu rezultatu 51:96 (9:27, 14:19, 12:29, 16:21).

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu 0-9, o dar po kelių atakų skirtumas tarp komandų išaugo jau ir iki dviženklio (2:12). Po P. Bolio dvitaškio metimo „Grande“ ekipai buvo pavykę aptirpdyti varžovų pranašumą iki penkių (7:12), tačiau tuomet sekė dar vienas „R2P Sport ‒ S/M“ komandos spurtas. Svečių atkarpa 2-15 leido jiems po pirmojo kėlinio turėti itin užtikrintą persvarą – 9:27.

Antrajame kėlinyje „R2P Sport ‒ S/M“ jau nebepavyko taip tolti nuo varžovų, tačiau „Grande“ ekipa vistiek nieko negalėjo padaryti – visos jų pastangos priartėti buvo bevaisės. Šešioliktąją rungtynių minutę komandas skyrė septyniolika taškų (19:36). Gerokai sėkmingiau užbaigtas ir antrasis rungtynių kėlinys svečiams leido peržengti ir dvidešimties taškų persvarą – 23:46.

Trečiasis kėlinys išsklaidė visas abejones dėl intrigos šiose runtynėse – „R2P Sport ‒ S/M“ jame tiesiog dominavo ir krovėsi ir taip jau buvusį solidų pranašumą. Dvidešimt penktąją rungtynių minutę skirtumas tarp komandų buvo net trisdešimt taškų (30:60). Nuostabiai žaidęs J.Pocius šeimininkus tiesiog varė į neviltį, o po trijų kėlinių skirtumas tarp komandų siekė jau net keturiasdešimt taškų – 35:75.

Trisdešimt šeštąją rungtynių minutę skirtumas tarp komandų išaugo net iki penkiasdešimt penkių taškų (35:90), todėl vienintelė likusi intriga rungtynėse tebuvo, tai ar pavyks „R2P Sport ‒ S/M“ komandai peržengti šimtą taškų ribą. Vis dėl to, svečiai rungtynių pabaigoje gerokai atsipalaidavo ir leido varžovams šiek tiek sumažinti atsilikimą. Rungtynės baigėsi rezultatu 51:96.

Naudingiausias rungtynių žaidėjas, „R2P Sport ‒ S/M“ ekipos gynėjas Justinas Pocius, kuriam pritrūko vos poros rezultatyvių perdavimų be trijų perimtų kamuolių iki keturgubio dublio, teigė, kad viską rungtynėse lėmė pataikymas:

Sumetėm savo metimus, priešininkams nepakrito kažkiek, tai tiek ir užteko.

Tuo tarpu „Grande“ ekipa buvo taip nusivylusi savo žaidimu, jog komentuoti rungtynes atsisakė.

„Grande“: Šarūnas Žemgulis – 16 tšk., Augustas Šuopys – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Povilas Bolys – 7 tšk.

„R2P Sport ‒ S/M“: Justinas Pocius – 28 tšk. (12 atk. kam., 8 rezult. perd., 7 perimt. kam.), Mindaugas Mackevičius – 27 tšk. (10 atk. kam.), Arūnas Rožė – 18 tšk. (13 atk. kam.), Vilius Rudelevičius – 18 tšk. (7 rezult. perd.)

Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)United ‒ „R2P Sport“ nesunkiai įveikė „Grande“ komandą (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Grupės lyderių kovoje ‒ pirmoji „R2P Sport ‒ S/M“ nesėkmė (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)United ‒ „R2P Sport“ daug vargo su „Grande“ ekipa neturėjo (2017 kovo 02 d., ketvirtadienis, 22:25 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių dalyje įveikė „Grande“ (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Banga“ lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:53 val.)Puikiai pirmoje rungtynių pusėje sužaidęs „Dumblas“ įveikė „Grande“ ekipą (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:40 val.)