Hidraulinės sistemos vs Vilmista (78:75)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Hidraulinės sistemos“ atlaikė „Vilmistos“ šturmą

2015 lapkričio 13 d., Penktadienis, 22:18 val., peržiūros: 1172

Lapkričio 13-ąją dieną, penktadienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių C pogrupio akistata tarp namuose žaidusių „Hidraulinių sistemų“ krepšininkų ir svečių teisėmis atvykusios „Vilmistos“ komandos. Iki šių rungtynių „Hidraulinės sistemos“ buvo iškovojusios visas žaistas keturias pergales (4-0), svečiai savo sąskaitoje turėjo dvi pergales ir vieną pralaimėjimą (2-1).

Pirmo kėlinuko pradžia žadėjo gražią ir įdomią kovą. Komandos keitėsi taikliais metimais ir likus žaisti keletą minučių iki kėlinuko pabaigos 16:12 pirmavo „Hidraulinės sistemos“. Tada šeimininkų gretose po tritaškį pataikė L.Čekavičius ir T.Vasiliauskas ir „Hidraulinės sistemos“ įgijo dviženklią persvarą. Kėlinukas baigėsi fantastišku šeimininkų žaidėjo V. Šalčiaus tritaškiu šūviu, nutolinusiu komandą 29:14.

Antrąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai, kurie po E. Plentos dvitaškio sumažino rezultatą iki 33:23. Tačiau devyni iš eilės „Hidraulinių sistemų“ taškai be atsako ir šeimininkai įgijo didžiausią rungtynėse devyniolikos taškų persvarą. Svečiams kėlinuko pabaigoje pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą ir išeiti ilsėtis į pertrauką turint penkiolikos taškų deficitą 46:31.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo svečių spurtu 1:7 ir sumažintu rungtynių rezultatu iki vienženklio skaičiaus 47:38. Visgi, šeimininkai stengėsi neatleisti vadžių ir bandė išlaikyti saugią dviženklią persvarą. Tačiau, „Vilmistos“ ekipos spurtas kėlinuko pabaigoje 0:7 sumažino atsilikimą nuo varžovų iki keturių taškų 56:52 ir sugrąžino intrigą šiose rungtynėse.

Visgi, „Hidraulinių sistemų“ krepšininkai nenorėjo atiduoti iniciatyvos priešininkams ir sužaidus pusę ketvirto ketvirčio vėl įgijo dviženklę persarą 66:56. Tačiau „Vilmista“ nepasidavė ir sėkmingo žaidimo puolime bei gynyboje dėka sušvelnino rungtynių rezultatą iki minimumo 75:74 likus žaisti pusę minutės iki kėlinuko pabaigos. Tada V.Šalčius įmetė dvitaškį (77:74), „Vilmistos“ žaidėjas Š.Petraitis įmetė vieną baudos metimą, kitą specialiai prametė, tačiau kovą dėl kamuolio laimėjo šeimininkai. Pridėję vieną taiklų baudos metimą „Hidraulinės sistemos“ išlaikė pergalę savo rankose ir triumfavo penktą kartą paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 78:75 „Hidraulinių sistemų“ naudai.

„Pirmoje pusėje puikiai sekėsi atakuoti iš toli, kas padėjo įgyti saugų pranašumą, tačiau antroje rungtynių pusėje komanda lyg ir sustojo ir leido priešininkams prisivyti“. „Hidraulinių sistemų“ treneris V.Kirilovas: „iš tikrųjų pirma pusė buvo įnirtingesnė, nes matėsi, kad žaidėjai užsivedę buvo, pataikė savo metimus, bet po to priešininkai pradėjo žaisti daugiau per aukštus žmones, tas atsiliepė tuo, kad turėjome įnirtingiau gintis, išeikvojome daugiau jėgų gynyboje, tada nepataikėme tų laisvesnių metimų. Tačiau rungtynių galą sulošėm atkakliau, kovingiau ir ištraukėm“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Hidraulinės sistemos: Liudas Čekavičius – 25 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Vytis Šalčius – 14 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.)

Vilmista: Egidijus Plenta – 20 tšk., Šarūnas Petraitis – 14 tšk. (8 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Giedrius Rinkevičius – 12 tšk.

„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 21:09 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Hidraulinės Sistemos“ išvargo pergalę prieš „Callcredit“ (2016 sausio 08 d., penktadienis, 23:03 val.)„Best 4 You“ neatsilaikė prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)Po permainingos kovos „Hidraulinės sistemos“ palaužė „Sanitex“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)