VšĮ „Gatvės vaikai“ vs Jaučakiai (72:73)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2023 gegužės 31 d., Trečiadienis, 18:40 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Po dramatiškos kovos „Sportturo“ „Didžiosios“ taurės bronza atiteko „Jaučakiams“

2023 gegužės 31 d., Trečiadienis, 23:20 val., peržiūros: 308

Gegužės 31 dieną, 18:40 val., Žalgirio krepšinio mokyklos sporto salėje, susitiko "Sportturo" "Didžiosios" taurės komandos VšĮ „Gatvės vaikai“ (šeimininkai) ir "Jaučakiai" (svečiai). Komandos stojo žaisti mažojo finalo rungtynių. Kova buvo labai permaininga ir atkakli, VšĮ „Gatvės vaikai“ iki paskutinių sekundžių kabinosi į rungtynes, bet vis tik buvo priversti pripažinti "Jaučakių" pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 72:73 (17:13, 11:25, 21:12, 23:23).

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, nedidelis pranašumas išliko VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipos pusėje, tačiau jau antrame ketvirtyje iniciatyvą perėmė "Jaučakiai", kurie per kėlinuką sumetė 5 tritaškius ir staigiai nutolo. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 28:38.

Antroje rungtynių dalyje "Jaučakiai" sėkmingai išlaikė saugią distanciją, bet komandos pateko į duobę ir trečiojo kėlinuko pabaigoje išbarstė visą turėtą pranašumą. Tad ketvirtasis kėlinukas jau buvo kupinas intrigų ir dramų. Pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą ir tik pačioje susitikimo pabaigoje "Jaučakiai" nutolo. VšĮ „Gatvės vaikai“ nenuleido rankų, pataikė sudėtingą tritaškį, o sekantis tolimas metimas sumažino atsikimimą iki minimumo. Bet žaisti likusio laiko jau praktiškai nebeliko, tad ir atsitiesti VšĮ „Gatvės vaikai“ nebeturėjo kaip. Pergalė ir bronzos medaliai atiteko "Jaučakiams". Rungtynės baigėsi rezultatu 72:73.

Rolandas Petrauskas

VŠĮ „Gatvės vaikai“ žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)„Dust2“ palaužė VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą ir žengė į „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:19 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaučakiai“ įveikė „Promatecha“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Valpainiai“ užtikrintai susitvarkė su „Jaučakiais“ ir žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 16 d., antradienis, 20:44 val.)„Sportturą“ pergale pradėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Apylygėje kovoje VŠĮ „Gatvės vaikai“ išplėšė pergalę (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)Įnirtingoje kovoje „Jaučakiai“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu ‒ 74:83. (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:08 val.)Salė ūžė ‒ Jaučakiai laimėjo (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Promatecha“ pačioje susitikimo pabaigoje palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)