KK „Žaibas“ vs Jaučakiai (74:83)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 26 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įnirtingoje kovoje „Jaučakiai“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu ‒ 74:83.

2023 balandžio 26 d., Trečiadienis, 21:08 val., peržiūros: 300

Balandžio 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės varžybos tarp KK „Žaibas“ (šeimininkai) ir „Jaučakiai“ (svečiai).

Rungtynių pradžia buvo sunki abiejoms komandoms. Nors ir vyko aktyvus žaidimas, tačiau daug metimų skriejo pro šalį ir komandos vis subėgiodavo kelis kartus tarp galinių linijų. Atlikus keitimus komandų penketuose, prasidėjo rezultatyvesnis žaidimas, kurį geriau sekėsi žaisti KK „Žaibas“ komandai. Po pirmojo kėlinio priekyje šeimininkai rezultatu 15:14. Antrąjį kėlinį „Juačakiai“ komanda, padariusi išvadas, pradėjo spurtu 0:5, po kurio rezultatas tapo lygus. Toliau pusę kėlinio komandos kovėsi taškas į tašką ir likus 3 minutinėms iki kėlinio pabaigos svečiai išsiveržė į priekį 6 taškų pranašumu. Paskutinę kėlinio sėkundę šeimininkai keliais metimais sušvelnino rezultatą ir po dviejų kėlinių „Jaučakiai“ pirmauja rezultatu 36:40.

Trečiasis kėlinys prasidėjo staigiu šeimininku tolimu metimu ir varžovų klaida kitoje aikštės pusėje. Toliau vyko chaotiškas žaidimas, kurio metu komandos žaidė taškas į tašką. Po trijų kėlinių priekyje svečiai rezultatu 55:61. Paskutinis ketvirtis prasidėjo šeimininkų komandos spurtu 10:5, po kurio paliko varžovus tik su 1 taškų pranašumu. Toliau didžiąją dalį ketvirčio „Jaučiakiai“ po truputį bandė nutolti nuo varžovį ir išlaikyti pranašumą savo rankose. Per likusias dvi minutes svečiams pavyko įgyti 8 taškų pranašumą ir varžovams teko ieškoti derinių staigiai mažinant atsilikimą. Tačiau desperatiški tolimi metimai neįkrito ir „Jaučiakiai“ šventė pergalę rezultatu – 74:83.

11 rezult. perd.

Tik po atkaklios kovos „Jaučakiai“ įveikė „Promatecha“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 21:57 val.)Salė ūžė ‒ Jaučakiai laimėjo (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Jaučakiai“ po atkaklios kovos įveikė „Krepšinio komandą“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Valpainiai“ užtikrintai susitvarkė su „Jaučakiais“ ir žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 16 d., antradienis, 20:44 val.)„Promatecha“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 21:52 val.)Po dramatiškos kovos „Sportturo“ „Didžiosios“ taurės bronza atiteko „Jaučakiams“ (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:20 val.)Nesunki „Krepšinio komandos“ pergalė taurėje (2023 gegužės 02 d., antradienis, 23:17 val.)„Sportturą“ pergale pradėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)