Promatecha vs Jaučakiai (63:66)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 23 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Tik po atkaklios kovos „Jaučakiai“ įveikė „Promatecha“

2023 balandžio 23 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 273

Balandžio 23 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės varžybos tarp „Promatecha“ (šeimininkai) ir „Jaučakiai“ (svečiai).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Jaučakiai“, tačiau šeimininkai susiemė gynyboje, kur pradėjo naudotis varžovų klaidomis ir skirtumas ištirpo iki minimalaus (16:14). Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir svečiai išlaikė toliau vieno metimo pranašumą ( 18:20). Antrame kėlinyje šeimininkai perėmė kontrolę į savas rankas, kur greitomis atakomis rinko taškus ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 34:37.

Po ilgosios pertraukos svečiai toliau lipo varžovams ant kulnų, bet priešininkai įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė tolti nuo varžovų. Po minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir šeimininkai išlaikė savo pranašumą savo pusėje – 50:47. Lemiamame kėlinyje niekas iš esmės nesikeitė, ekipos ir toliau žaidė labai lygiai, komandų galimybes apribojo turimi vos keli keitimai, o intriga išsilaikė iki pabaigos. Vis tik svarbiausiais momentais „Jaučakiai“ atrodė labiau užtikrinti, kurie susikrovė nors kiek ženklesnį pranašumą, kurio užteko pergalei pasiekti. Susitikimas baigėsi rezultatu 63:66.

9 taškai

„Jaučakiai“ po atkaklios kovos įveikė „Krepšinio komandą“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Klausučių alaus darykla“ po atkaklios kovos įveikė „Promatecha“ ir keliauja į Mažosios taurės finalą (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)„Krepšinio komanda“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2023 balandžio 18 d., antradienis, 20:31 val.)Įnirtingoje kovoje „Jaučakiai“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu ‒ 74:83. (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:08 val.)„Valpainiai“ užtikrintai susitvarkė su „Jaučakiais“ ir žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 16 d., antradienis, 20:44 val.)Salė ūžė ‒ Jaučakiai laimėjo (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)Po dramatiškos kovos „Sportturo“ „Didžiosios“ taurės bronza atiteko „Jaučakiams“ (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:20 val.)Paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Promatecha (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:01 val.)VšĮ „Gatvės vaikai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Sportturas“ Mažosios taurės trečios vietos medalius iškovojo „Krepšinio komanda“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)