Promatecha vs Kelių priežiūra (75:73)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 17 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Promatecha

2023 gegužės 17 d., Trečiadienis, 21:01 val., peržiūros: 218

Gegužės 17 dieną, Trečiadienį, Kauno technikos kolegijos krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai Promatecha bei svečių komanda Kelių Priežiūra

Pirmieji taikliais metimais rungtynes pradėjo Kelių priežiūros žaidėjai. Nors pirmoji kėlinio pusė ir nebuvo labai rezultatyvi, įpusėjus kėliniui abi komandos ėmė pelnyti daugiau taškų. Visgi, gera pradžia pusė darbo, ir pirmąjį kėlinį komandos užbaigė rezultatu 15:20, Kelių priežiūros naudai.

Antrojo kėlinio metu ėmė daugėti pražangų, bet visgi priekyje laikėsi Svečių komanda. Taip pat šio kėlinio metu abi komandos ėmė daryti daugiau klaidų. Kėliniui einant į pabaigą, Promatecha ėmė artėti prie savo varžovų. Komandos išėjo ilsėtis rezultatu 39:40

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje išliko gan panašus. Komandas skyrė vos keli taškai, o priekyje savo poziciją laikė Kelių Priežiūra. Panaši tendencija išsilaikė ir lemiamojo kėlinio metu. Likus trims minutėms, rezultatas tapo lygus. Visgi vaizdas aikštelėje pasikeitė labai greitai ir netikėtai. Paskutinėmis sekundėmis iš Kelių Priežiūros rankų pergalę išplėšė Promatecha rezultatu 75:73 (15:20, 25:19, 17:22, 18:12)

10 atk. kam.

„Sportturas“ Mažosios taurės trečios vietos medalius iškovojo „Krepšinio komanda“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)„Krepšinio komanda“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2023 balandžio 18 d., antradienis, 20:31 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaučakiai“ įveikė „Promatecha“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 21:57 val.)M. Dirmauskio metimas išplėšė pergalę „Dust2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Klausučių alaus darykla“ po atkaklios kovos įveikė „Promatecha“ ir keliauja į Mažosios taurės finalą (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 21:18 val.)Valpainiai įveikė Kelių priežiūrą (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 23:01 val.)Pirmose „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės varžybose ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Promatecha“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Sportturo“ taurėje: „Kelių priežiūra“ įveikė „ICE“ (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Promatecha“ nesunkiai perlipo „Krepsiniofanai.lt 1“ ekipos barjerą (2023 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:15 val.)