VšĮ „Gatvės vaikai“ vs Jaučakiai (80:51)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

VšĮ „Gatvės vaikai“ pasiekė įtikinamą pergalę

2023 balandžio 20 d., Ketvirtadienis, 22:19 val., peržiūros: 282

Balandžio 20 dieną, 20:15 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 komandos VšĮ „Gatvės vaikai“ (šeimininkai) ir "Jaučakiai" (svečiai). Po gana lygaus rungtynių starto VšĮ „Gatvės vaikai“ pademonstravo geležinę gynybą ir laimėjo susitikimą rezultatu 80:51 (20:20, 18:9, 18:10, 24:12).

Pirmasis kėlinukas buvo labai lygus, komandos nesunkiai rinko taškus, bet jau antrojo ketvirčio metu svečių puolimas buvo labai stipriai apribotas. "Jaučakiai" per kėlinuką surinko vos 9 taškelius, o prasidedant ilgajai pertraukai VšĮ „Gatvės vaikai“ pirmavo rezultatu 38:29.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas ir toliau augo. VšĮ „Gatvės vaikai“ varžovų puolimą išlaikė visiškai sukaustytą, o patys krovėsi net ir triuškinamą persvarą. Rungtynių gale abi komandos turėjo nuostolių dėl pražangų, bet tai rungtynių baigties jau nebeįtakojo. Susitikimas baigėsi rezultatu 80:51.

8 taškai

Apylygėje kovoje VŠĮ „Gatvės vaikai“ išplėšė pergalę (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)„Dust2“ palaužė VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą ir žengė į „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:19 val.)„Sportturą“ pergale pradėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)„Jaučakiai“ po atkaklios kovos įveikė „Krepšinio komandą“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 22:15 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaučakiai“ įveikė „Promatecha“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Promatecha“ pačioje susitikimo pabaigoje palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Įnirtingoje kovoje „Jaučakiai“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu ‒ 74:83. (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:08 val.)„Valpainiai“ užtikrintai susitvarkė su „Jaučakiais“ ir žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 16 d., antradienis, 20:44 val.)Po dramatiškos kovos „Sportturo“ „Didžiosios“ taurės bronza atiteko „Jaučakiams“ (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:20 val.)