Dust2 vs Mokomasis pulkas (97:70)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 09 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Dust2“ pasiekė užtikrintą pergalę

2023 gegužės 09 d., Antradienis, 20:11 val., peržiūros: 273

Gegužės 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko „Sportturas“ Didžiosios ir Mažosios taurės ketvirtginalio varžybos tarp „Dust2“ (šeimininkai) ir „Mokomasis pulkas“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje komandos išbėgo susikaupusios ir pasiruošusios kovoti. Visą kėlinį komandos kovėsi taškas į tašką, tik kėlinio pabaigoje svečiai pavyko išsiveržti į priekį ir kėlinį laimėti rezultatu 20:22. Antrajame kėlinyje komandos toliau atkakliai kovėsi dėl kiekvieno aikštelės centrimetro. Sužaidus 5 minutes šeimininkai surengė spurtą 15:0 ir iki pat kėlinio pabaigos išlaikė 20 taškų pranašumą – 50:34.

Po ilgosios pertraukos „Mokomasis pulkas“ nežadėjo taip lengvai nusileisti ir su kiekviena minute pradėjo mažinti pranašumą ( 60:43). Vis dėlto, šeimininkai greitai viską atsakė į vietas, kur uraganiniu puolimu nušlavė varžovus ir pasiekė rekordinį pranašumą – 72:51. Lemiamame kėlinyje „Dust2“ toliau išlaikė stabilų žaidimą ir be didesnio vargo išlaikė turėtą atotrūkį bei iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 97:70.

Paulius Skiudulas

„Dust2“ po atkaklios kovos įsirašė pergalę (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Valpainiai“ triuškinamu skirtumu įveikė „Mokomąjį pulką“ (2023 balandžio 23 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Dust2“ palaužė VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą ir žengė į „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:19 val.)„Sportturas“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje: „Krepšinio komanda“ pergalė prieš „Mokomasis pulkas“ (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)Visas rungtynes pirmavę „Dust2“ nugalėjo „Alligator“ (2023 balandžio 28 d., penktadienis, 21:04 val.)Rungtynių pabaigoje KM „Žalgirio“ spaudimą atlaikę „Mokomasis pulkas“ iškovojo pirmą pergalę „Sportturo“ taurėje (2023 balandžio 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Dust2“ nugalėjo „ICE“ ir išliko nepralaimėję grupės varžybose (2023 gegužės 02 d., antradienis, 20:37 val.)„Sportturas“„Didžioji“ taurė atiteko „Dust2“ ekipai (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:27 val.)M. Dirmauskio metimas išplėšė pergalę „Dust2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Mokomasis pulkas“ lengvai susidorojo su „Krepsiniofanai.lt 2“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 20:14 val.)