Krepšinio komanda vs VšĮ „Gatvės vaikai“ (63:66)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gegužės 04 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Apylygėje kovoje VŠĮ „Gatvės vaikai“ išplėšė pergalę

2023 gegužės 04 d., Ketvirtadienis, 22:04 val., peržiūros: 318

Gegužės 4 dieną, Ketvirtadienį, Kauno Technologijų mokymo centro didžiojoje salėje, susitiko salės šeimininkai Krepšinio komanda ir svečiai VŠĮ "Gatvės vaikai"

Rungtynes taikliais metimais pradėjo VŠĮ "Gatvės vaikai". Kol Krepšinio komandai sunkiau sekėsi pelnyti taškus, Svečiai pasinaudoję proga, stabiliai išsiveržė į priekį. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:22

Antrojo kėlinio metu vaizdas aikštelėje kiek pasikeitė. VŠĮ "Gatvės vaikai" komanda kiek atleido vadžias ir pirmąją kėlinio pusę net nepelnė taškų. Tuo metu Krepšinio komanda susiėmė ir pasivijo savo varžovus. Taip visą kėlinį komandos ėmė žaisti taškas į tašką ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi lygiosiomis 35:35

Po ilgosios pertraukos ėmė virti kova. Žaidimas tapo aštresnis. Abi komandos turėjo šansą švęsti pergalę. Viso trečio kėlinio metu, komandos žaidė vos kelių taškų skirtumu. Prasidėjus lemiamam kėliniui, Šeimininkai vieną po kito mėtė taiklius tritaškius. Iki pat rungtynių pabaigos buvo sunku nuspėti, kuri komanda pelnys pergalę. Visgi, rezultatu 63:66 (16:22, 19:13, 18:16, 10:15) VŠĮ "Gatvės vaikai" švenčia pergalę.

Adomas Mažonas

VšĮ „Gatvės vaikai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Sportturą“ pergale pradėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)VŠĮ „Gatvės vaikai“ žengė į „Sportturas“ Didžiosios taurės pusfinalį (2023 gegužės 11 d., ketvirtadienis, 21:11 val.)„Dust2“ palaužė VšĮ „Gatvės vaikai“ ekipą ir žengė į „Sportturo“ Didžiosios taurės finalą (2023 gegužės 21 d., sekmadienis, 17:19 val.)„Promatecha“ pačioje susitikimo pabaigoje palaužė VšĮ „Gatvės vaikus“ (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„Krepšinio komanda“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2023 balandžio 18 d., antradienis, 20:31 val.)Nesunki „Krepšinio komandos“ pergalė taurėje (2023 gegužės 02 d., antradienis, 23:17 val.)„Jaučakiai“ po atkaklios kovos įveikė „Krepšinio komandą“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 22:15 val.)„ICE“ užtikrintai žengė į finalą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:49 val.)Po dramatiškos kovos „Sportturo“ „Didžiosios“ taurės bronza atiteko „Jaučakiams“ (2023 gegužės 31 d., trečiadienis, 23:20 val.)