KK „Žaibas“ vs Krepšinio komanda (59:71)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gegužės 02 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Nesunki „Krepšinio komandos“ pergalė taurėje

2023 gegužės 02 d., Antradienis, 23:17 val., peržiūros: 322

Antradienį, gegužės 2 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko „Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 varžybos tarp KK „Žaibas“ ir "Krepšinio komanda". Šioje serijoje

Pirmas rungtynių kėlinys buvo gynybinis ir komandoms buvo sunku rinktis taškus. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo 12:11. Antrajame tiksliau savo šansus realizavo "Krepšinio komanda" ir spėjo įgyti dviženklį pranašumą. V. Bulkevičiaus vedami (14 taškų) po pirmųjų dviejų kėlinių pirmavo "Krepšinio komanda" 41:30.

Antroji pusė prasidėjo KK „Žaibas“ pasikeitimais gynyboje. Norint mažinti skirtumą reikėjo imtis kažkokių permainų. Zoninė gynyba puikiai suveikė ir rezultatas prieš lemiamas 10 minučių buvo 53:48. Ketvirtajame kėlinyje rungtynių rezultatas jau buvo lygus, tačiau pabaigoje sėkmingiau sužaidė "Krepšinio komanda" ir laimėjo rezultatu 59:71 (12:11, 18:30, 18:12, 11:18).

9 taškai

„Krepšinio komanda“ lengvai peržengė BC „Rhino“ barjerą (2023 gegužės 14 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Krepšinio komanda“ tritaškiai atnešė pergalę prieš „Promatecha“ ekipą (2023 balandžio 18 d., antradienis, 20:31 val.)„Sportturas“ Mažosios taurės ketvirtfinalyje: „Krepšinio komanda“ pergalė prieš „Mokomasis pulkas“ (2023 gegužės 18 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Jaučakiai“ po atkaklios kovos įveikė „Krepšinio komandą“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Sportturas“ Mažosios taurės trečios vietos medalius iškovojo „Krepšinio komanda“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 20:24 val.)„Sportturą“ pergale pradėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Apylygėje kovoje VŠĮ „Gatvės vaikai“ išplėšė pergalę (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)„Promatecha“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibas“ (2023 balandžio 16 d., sekmadienis, 21:52 val.)„ICE“ užtikrintai žengė į finalą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:49 val.)Įnirtingoje kovoje „Jaučakiai“ išsaugojo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu ‒ 74:83. (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:08 val.)