Didvyriai vs Kauno Rami (86:68)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Didvyriai“ pasiekė triuškinamą pergalę

2022 gegužės 18 d., Trečiadienis, 20:39 val., peržiūros: 441

Antradienį, gegužės 18 dieną, Kauno kolegijoje sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 tarp šeimininkų – „Didvyriai“ bei svečių – „Kauno Rami“.

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, abi komandos dažnai ir netaikliai atakavo, buvo labai mažai pražangų, tad ir laikas bėgo greitai. Įpusėjus pirmąjame kėlinukui žaidėjai jau pradėjo pataikyti, rezultatyvumas šoktelėjo, bet žaidimas vis dar išliko labai lygus. Viskas ėmė keistis antrąjame ketvirtyje, kuomet „Kauno Rami“ puolimas vėl strigo, o savo žaidimą atradę šeimininkai nutolo. Skirtumas nepastebimai perkopė ir 8 taškų persvarą. Prasidedant ilgajai pertraukai „Didvyriai“ pirmavo rezultatu 37:29.

Trečiajame ketvirtyje šeimininkams komandai pavyko užkurti pirtį varžovams. Kietesnis darbas gynyboje privertė svečius mėtyti pro šalį. Praėjus šešioms kėlinio minutėms komandos žaidė apylygiai. Sužaidus dar 2 minutes svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki 16 taškų – 59:45. Ketvirtajame ketvirtyje svečių komanda atliko kelias greitas atakas parodė, kad rimtai galvoja pakovoti šiandien dėl pergalės. Tačiau šiandien svečių komandai sunkiai sekėsi pataikyti į krepšį, o tuo pasinaudoję priešininkai laimėjo šiandienos rungtynes rezultatu – 86:68.

Vidmantas Balaišis

„Didvyriai“ po pratęsimo įveikė BC „Kikas“ ekipą (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Kauno Rami“ įveikė Alytaus „Vendetta“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:46 val.)BC „Kikas“ po permainingos kovos palaužė savo varžovus (2022 gegužės 10 d., antradienis, 21:55 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 birželio 05 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ įveikė sunkiai taškus rinkusią „Didvyriai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)Pavasario lygoje: Galera & Koalicija įveikė Kauno Rami (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Galera & Koalicija“ įtikinamai nugalėjo „Didvyriai“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Didvyriai“ (2022 birželio 10 d., penktadienis, 20:11 val.)