Kauno Rami vs Jaučakiai (51:66)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 birželio 05 d., Sekmadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Nerezultatyviose rungtynėse „Jaučakiai“ įveikė „Kauno Rami“

2022 birželio 05 d., Sekmadienis, 23:18 val., peržiūros: 427

Birželio 5 d., Kauno TPMC sporto salėje buvo sužaistas Pavasario „Sportturas“ Mažosios taurės aštuntfinalio susitikimas tarp „Kauno Rami“ ir „Jaučakiai“ ekipų.

Rungtynes „Jaučakiai“ pradėjo keturiais tolimais metimais, po kurių pirmavo 6:12. Vėliau „Kauno Rami“ krepšininkas Š.Petraitis keliose iš eilės atakose suklydo, o tuo pasinaudoję „Jaučakiai“ įgijo dviženklį pranašumą 11:21.

Antrajame kėlinuke abi ekipos labai sunkiai rinko taškus, tačiau svečiai išsaugojo per pirmą kėlinį susikrautą dešimties taškų pranašumą. Įpusėjus susitikimui 23:33.

Trečiajame kėlinuke po Š. Petraičio tritaškio šeimininkai artėjo iki 34:38. Visgi tada „Kauno Rami“ puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję svečiai vėl atstatė dviženklį pranašumą 37:48.

Lemiamame kėlinyje „Kauno Rami“ priartėjo iki trijų taškų 47:50, tačiau „Jaučakiai“ į tai atsakė spurtu ir nebepaleido pergalės iš savo rankų. Galutinis susitikimo rezultatas 51:66 (11:21, 12:12, 14:15, 14:18).

Rolandas Petrauskas

Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Jaučakiai“ lengvai įveikė „Niekam nereikalingi“ (2022 birželio 08 d., trečiadienis, 21:14 val.)Vakaro trileryje ‒ „Jaučakių“ pergalė prieš BC „Boom“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Jaučakiai“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Gemavila“ krepšininkus (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 21:13 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Jaučakiai” (2022 birželio 13 d., pirmadienis, 20:13 val.)Pavasario lygoje: Galera & Koalicija įveikė Kauno Rami (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Kelių priežiūra“ nesunkiai žengė į finalą įveikdama nerezultatyviai sužaidusią „Jaučakiai“ komandą (2022 birželio 09 d., ketvirtadienis, 20:00 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ sustojo puolime antroje rungtynių pusėje ir pralaimėjo „Jaučakiams“ (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 20:34 val.)„Didvyriai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Promatik“ vos neišleido pergalės iš rankų kovoje prieš „Jaučakius“ (2022 gegužės 23 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Kauno Rami“ įveikė Alytaus „Vendetta“ (2022 gegužės 22 d., sekmadienis, 18:46 val.)