Galera & Koalicija vs Didvyriai (62:72)Pavasario „Sportturas“ taurė 2022 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2022 birželio 10 d., Penktadienis, 18:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 „Mažosios taurės“ 3 ‒ osios vietos nugalėtojai „Didvyriai“

2022 birželio 10 d., Penktadienis, 20:11 val., peržiūros: 513

Penktadienį, birželis 10 dieną, Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2022 mažojo finalo rungtynės tarp aikštelės šeimininkų – „Galera & Koalicija“ bei svečių – „Didvyriai”.

Rungtynes prasidėjo taškas į tašką, tačiau svečiai pasinaudojo varžovų gynybos spragomis ir susikrovė 6 taškų pranašumą, bet šeimininkai nepasidavė ir išlygino rezultatą, tačiau paskutinėmis sekundėmis „Didvyriai” įsiveržė į priekį - 16:19. Antrą kėlinuką „Didvyriai” pradėjo atkarpa 2:6, bet „Galera & Koalicija“ įgavo antrą kvėpavimą ir kažkiek prisivijo priešininkus. Likus iki ketvirčio kelioms minutėms svečiai vėl surengė spurtą ir susikrovė 9 taškų pranašumą – 29:38.

Po ilgosios pertraukos „Didvyriai” toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, o šeimininkai taip pat nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir lipo varžovams ant kulnų. Vis dėlto, svečiai surengė keletą greitų atakų ir įgijo 12 taškų pranašumą – 42:54. Ketvirtą ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo šeimininkai. Netrukus spurtą pradėjo „Didvyriai”, kurie dar labiau pabėgo į priekį – 55:67. Rungtynių pabaigoje „Galera & Koalicija“ nepavyko pasivyti varžovų ir „Didvyriai” iškovojo trečiąją vietą rezultatu – 62:72.

Simonas Šteinkortas

„Galera & Koalicija“ įtikinamai nugalėjo „Didvyriai“ (2022 gegužės 12 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Skroblų alėja ‒ 2“ įveikė sunkiai taškus rinkusią „Didvyriai“ ekipą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„BC „Kikas“ susitvarkė su „Galera & Koalicija“ (73:66) (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 21:07 val.)„Galera & Koalicija“ nesunkiai nugalėjo „Alytaus „Vendetta“ (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Pašušvys ‒ Algilis Packaging“ lengvai nužengė į finalą (2022 birželio 06 d., pirmadienis, 20:19 val.)Pavasario lygoje: Galera & Koalicija įveikė Kauno Rami (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Didvyriai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gegužės 18 d., trečiadienis, 20:39 val.)„Didvyriai“ po pratęsimo įveikė BC „Kikas“ ekipą (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 20:37 val.)