Nauja banga vs ICE (49:73)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„ICE“ neturėjo vargo su „Nauja banga“

2019 balandžio 07 d., Sekmadienis, 19:25 val., peržiūros: 494

Balandžio 7-ąją dieną, sekmadienį, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019, B pogrupio komandos „Nauja banga“ (šeimininkai) ir „ICE“(svečiai). Nors rungtynių pradžioje šeimininkai dar laikėsi arti varžovų, tačiau antrojo ketvirčio metu iniciatyvą perėmė ir varžovų daugiau artyn nebeprisileidę „ICE“ krepšininkai iškovojo lengvą pergalęs – 49:73 (8:16, 15:20, 7:18, 19:19).

Rungtynių pradžioje svečiai iškart pradėjo įrodinėti savo pranašumą, tačiau tragiškas pataikymas neleido jiems nutolti. Šeimininkai nepasinaudojo prastu varžovų taiklumu, nes patys per aštuonias minutes pelnė vos du taškus – ir po pirmojo kėlinio jau atsilikinėjo – 8:16. Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiai, bet antroje kėlinio pusėje puikią atkarpą sužaidė svečiai, kurie išnaudojo varžovų klaidas ir perlaužė rungtynių eigą. Prasidedant ilgajai pertraukai „ICE“ pirmavo 23:36.

Po ilgosios pertraukos didesnę ar mažesnę persvarą visą laiką išlaikė svečiai, kurie vis didino pranašumą, o prieš paskutinį kėlinį jau triuškino savo varžovus – 30:54 . Nors „Nauja banga“ taip pat turėjo gerų atkarpų, bet komandą skandino klaidos, ypač gynyboje, kuomet varžovų žaidėjai būdavo paliekami visiškai laisvi. „ICE“ išlaikė saugią distanciją ir laimėjo rungtynes rezultatu 49:73.

„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės „B“ pogrupio rungtynėse: Alytaus „Vakarai“ įveikė „Nauja banga“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 23:40 val.)Jaunieji žalgiriečiai nepaliko vilčių „Nauja banga“ komandai (2019 balandžio 15 d., pirmadienis, 21:47 val.)Pavargti turėję „ICE“ antroje rungtynių pusėje sutvarkė reikalus (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 22:02 val.)„ICE“ puikiai sužaistas trečiasis kėlinys leido lengvai įveikti „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:31 val.)Nauja Banga šventė sunkią pergalę (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:57 val.)Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:24 val.)Įspūdingai lemiamą ketvirtį sužaidusi „Hidraulinės sistemos ‒ 2“ serijoje išsiveržė į priekį (2019 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)