KM „Žalgiris“ vs Nauja banga (101:43)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Jaunieji žalgiriečiai nepaliko vilčių „Nauja banga“ komandai

2019 balandžio 15 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 556

Pirmadienio vakarą Kauno krepšinio mokykloje „Žalgiris“ vyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 turnyro rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę KM „Žalgiris“ su svečiais – „Nauja banga“ komanda. Užtikrintai nuo pirmųjų minučių žaidę šeimininkai sutriuškino savo varžovus ir turnyre įsirašė trečiąją pergalę paeiliui.

Pirmasis ketvirtis parodė tikrąjį komandų pajėgumą. 4 taškus kėlinio pradžioje praleidę KM „Žalgiris“ žaidėjai sužaidė įspūdingą atkarpą 27:0, taip leisdami varžovams suprasti, kas čia šeimininkai. Per kėlinį pataikydami net 7 tritaškius, iš kurių 4 įsūdė R.Butkus, žalgiriečiai susikrovė didžiulę persvarą. Puolime jokių priešnuodžių prieš varžovų gynybą neradusi „Nauja banga“ pasibaigus kėliniui atsiliko 4:31.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje pernelyg nepasikeitė. Ir toliau šeimininkai baudė varžovus už pasyvią gynybą. Sunkiai puolime taškus rinkę svečiai nesugebėjo pakeisti vaizdo aikštelėje. Prieš pertrauką, daugiau nei užtikrinta KM „Žalgiris“ persvara – 55:16.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo dviem K. Vosyliaus („Nauja banga“) taškais. Tačiau šeimininkai nesnaudė ir V.Čepas atsakė 5 iš eilės pelnytais taškais. Svečiams niekaip nesisekė užsikabinti ir bent pabandyti sumažinti turimą deficitą. Prieš paskutinįjį ketvirtį – 73:29.

Ketvirtajame ketvirtyje ir toliau klostėsi panašus scenarijus. Jaunieji žalgiriečiai dar labiau tolo nuo varžovų. 100-ąjį tašką savo komandai pelnė D.Graudinis. Galutinis rezultatas – 101:43.

KM „Žalgiris“ komandos žaidėjo D. Graudinio komentaras po pergalingų rungtynių:

„Turbūt gal bandėm pagerinti savo žaidimą tose vietose, kuriose nesisekė praeitose rungtynėse. Manau, kad šiandien viskas kaip ir pavyko, žaidėm komandiškai, atkovojom daug kamuolių.“

Jaunieji „Žalgiris“ krepšininkai nepagailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:51 val.)„ICE“ neturėjo vargo su „Nauja banga“ (2019 balandžio 07 d., sekmadienis, 19:25 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė komandą „Nauja banga“ (2019 balandžio 30 d., antradienis, 17:40 val.)Pavasario „Sportturas“ taurės „B“ pogrupio rungtynėse: Alytaus „Vakarai“ įveikė „Nauja banga“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 23:40 val.)Naudingas M. Masiliūno žaidimas padėjo KM „Žalgiris“ komandai iškovoti pergalę (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 21:24 val.)KM „Žalgiris“ antrojoje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš Alytaus „Vakarai“ (2019 balandžio 03 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi KM „Žalgiris“ pasiekė pergalę (2019 gegužės 02 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Nauja Banga šventė sunkią pergalę (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:57 val.)„KTU ‒ 2“ triumfavo „Sportturo“ Didžiojoje taurėje (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:01 val.)KM „Žalgiris“ lengvai įveikė Rimo & Patikimą liniją (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 20:54 val.)