Sabonio KC vs Laipsniai (100:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC permainingose rungtynėse nepaliko vilčių komandai Laipsniai

2017 kovo 30 d., Ketvirtadienis, 23:09 val., peržiūros: 780

Ketvirtadienio vakarą „Sportturas“ taurės rungtynėse Sabonio krepšinio centro sporto salėje vietinis jaunimėlis Sabonio KC priėmė komandą pavadinimu Laipsniai. Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po trečiojo S.Banaitis tritaškio kėlinuko viduryje pirmavo 14:8, tačiau šeimininkai vedini M.Špokas greitai ne tik kad išlygino,bet ir persvėrė rezultatą savo naudai, o kėlinį baigė pirmaudami 28:21. Antrajame ketvirtyje skirtumas vis labiau augo Sabonio KC komandos pusėn. Žaisdami didele rotacija ir visą laiką presinguodami komandą Laipsniai į didžiąją pertrauką jie išėjo pirmaudami jau 53:37.

S.Banaitis bei J.Černiauskas pastangomis pirmos 7 trečiojo ketvirčio minutės ir vaizdas aikštėje apsivertė aukštyn kojom. Laipsniai surengė didžiulį spurtą, o po M.Navikas dvitaškio netgi iššiveržė į priekį, tačiau neilgam. Keli M.Špokas sėkmingi epizodai puolime ir po trijų ketvirčių Sabonio KC vėl priekyje 67:62. Nors intriga atrodė atgijo, bet vis tik lemiamame ketvirtyje šeimininkai pokštauti nebenorėjo. Toliau agresyvus spaudimas po visą aikštę davė savų vaisių, priešininkų komanda pavargo, o skirtumas kas minutę vis augo. Šeimininkų džiaugsmui šalia triuškininčios pergalės jie rungtynių pabaigoje sugebėjo taškų grafoje pažymėti ir triženklį skaičių, o rungtynės baigėsi rezultatu 100:74 Sabonio KC naudai.

Sabonio KC: Markas Užukauskas – 21 tšk., Matas Špokas – 20 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Mažeika – 19 tšk., Justas Sankauskas – 16 tšk.

Laipsniai: Saulius Banaitis – 19 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Marius Navikas – 16 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Justas Černiauskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Andrius Grišunas – 15 tšk. (5 rezult. perd.)

Sabonio KC nepasigailėjo komandos Randeris (2017 balandžio 07 d., penktadienis, 00:48 val.)Pavasario taurėje „Randeris“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Laipsnius“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Grande“ nelengvai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:29 val.)BC „Straight“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 balandžio 11 d., antradienis, 20:36 val.)Grupės lyderių dvikoje ‒ G. Navicko solo šou bei jo vedinos BC „Straight“ ekipos triumfas (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)