Team Five vs Grande (45:74)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Grande“ neturėjo jokio vargo su „Team Five“

2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 23:30 val., peržiūros: 765

Trečiadienį, balandžio 5 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, Pavasario „Sportturas“ taurės, K pogrupio rungtynės, tarp vietos „Team Five“ ir svečių „Grande“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios dominavę svečių krepšininkai nepaliko jokių vilčių „Team Five“ ir šventė pergalę rezultatu 45:74 (7:22, 10:17, 8:20, 20:15).

Pačioje rungtynių pradžioje komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau iškart po to sekė „Grande“ ekipos spurtas net 0:18, kurio dėka jiems pavyko iškart atitrūkt. Antrame kėlinuke kiek geriau puolime pasirodę aikštės šeimininkai šįkart į savo taškų kraitį prikrovė daugiau taškų, tačiau svečių krepšininkai nestovėjo vietoje ir greitame puolime mindę varžovus po dviejų kėlinių turėjo jau 22-iejų taškų atotrūkį. 17:39.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir toliau dominavę „Grande“ ekipos krepšininkai tik didino skirtumą tarp komandų, ko pasekoje po trijų kėlinių jas skyrė jau 34 taškai. Paskutinėje rungtynių dalyje svečių žaidėjai atsipalaidavo, kuo pasinaudoję aikštės šeimininkai laimėjo ketvirtą kėlinį penkių taškų skirtumu bei šiek tiek sušvelnino deficitą. Vis tik, tai didelės įtakos rezultatui neturėjo ir lengva pergale džiaugėsi „Grande“. 45:74.

„Team Five“: Mantas Andriuška – 13 tšk., Mantas Ugianskis – 13 tšk., Edvinas Rarivanas – 8 tšk.

„Grande“: Šarūnas Žemgulis – 17 tšk., Mantas Karauskas – 15 tšk., Tadas Vaitkunas – 11 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Povilas Bolys – 10 tšk., Vitoldas Kapočius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

„Brentex Trailer“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Team Five“ (2017 balandžio 14 d., penktadienis, 21:04 val.)Tik po pratęsimo „Grande“ įveikė Alytaus „Vakarai“ ekipą (2017 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)„Grande“ komanda išvargo pergalę prieš „Artstone“ bei išsikovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Grande“ nelengvai įveikė „Sabonio KC“ krepšininkus ir keliauja į pusfinalį (2017 balandžio 25 d., antradienis, 21:29 val.)„Grande“ po atkaklaus mūšio žengė į Mažosios taurės finalą (2017 gegužės 12 d., penktadienis, 16:32 val.)„Team Five“ patyrė gėdingą nesėkmę (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Brentex Trailer“ netikėtai lengvai įveikė „Grande“ ekipą (2017 balandžio 10 d., pirmadienis, 20:39 val.)Mažosios taurės finale „VU KHF“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Grande“ ekipos (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)