Coca Cola vs Resmila.lt (45:70)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Resmila.lt“ ekipa neturėjo daug vargo su „Coca Cola“ komanda

2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 21:44 val., peržiūros: 959

Balandžio 9 -ąją, sekmadienį, įvyko pavasario „Sportturas“ taurės 2017 rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Coca Cola“ bei svečių statusą turėjusių – „Resmila.lt“ komandų. Visas keturiasdešimt rungtynių minučių pirmavę svečiai iškovojo nesudėtingą pergalę rezultatu 45:70 (14:19, 8:13, 17:18, 6:20).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie sužaidus beveik dvi minutes rungtynėse buvo išlaikę savo krepšį „sausą“, kai tuo tarpu patys į varžovų krepšį įmetė šešis (0:6). Įpusėjus kėliniui, „Coca Cola“ ekipa ir toliau buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau jų žaidimas stabilizavosi ir skirtumas tarp komandų išliko panašus (10:15). Per likusį kėlinio laiką abi ekipos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, o skirtumas tarp komandų nepakito – 14:19.

Antrajame ketvirtyje abi ekipos beveik septynias minutes itin sunkiai rinko taškus, tikslą pasiekė vos keletas abiejų ekipų atakų (19:23). Vis dėl to, likusias tris kėlinio minutes “Resmila.lt” užbaigė labai užtikrintai ir spurtavę rungtynėse 3-9, prieš ilgąją rungtynių pertrauką įgijo dviženklį taškų pranašumą – 22:32.

Trečiajį kėlinį „Resmila.lt“ gynėjas M.Maslenikovas pradėjo aštuoniais taškais iš eilės, tačiau į tai lygiai tuo pačiu atsakė ir „Coca cola“ ekipos gynėjas T.Narankevičius, todėl sužaidus beveik penkias minutes kėlinyje, skirtumas tarp komandų praktiškai liko nepakitęs (32:44). Per likusį kėlinio laiką komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, į kiekvieną šeimininkų bandymą priartėti svečiai rasdavo atsakymą, todėl prieš lemiamą ketvirtį „Resmila.lt“ ekipa vis dar turėjo ganėtinai solidžią persvarą gynybinio stiliaus rungtynėse – 39:50.

Ketvirtajame kėlinyje „Resmila.lt“ komanda puikiai žaidė greitajame puolime ir tai davė teigiamą rezultatą – nesužaidus nė trijų minučių kėlinyje, skirtumas tarp komandų išaugo iki dvidešimties (42:62). „Coca Cola“ ekipos puolimas visiškai įstrigo, o tuo pasinaudoję svečiai atgal nebesižvalgė. Rungtynes jie laimėjo solidžia persvara – 45:70.

Po rungtynių pakalbintas „Resmila.lt“ ekipos treneris Regimantas Vaitasius, teigė, jog prie sėkmės šiose rungtynėse labiausiai prisidėjo didesnė komandos patirtis:

Svarbios rungtynės buvo, visi susikaupę, iš tikrųjų varžovai jauni, energingi, bet manau, kad šiandien mes esam už juos stipresni, tiek fiziškai, tiek patirtimi, pakankamai gerai tiek gynyboje, tiek puolime sužaidėm.

Tuo tarpu „Coca Cola“ ekipos trenerio pareigas šiose rungtynėse ėjęs Darius Stankevičius teigė, jog ekipai pritrūko centimetrų:

Susirinkom nepilna sudėtis ir buvo labai sunku žaisti be mūsų centro, sudėtinga buvo ir laimėti, nes jie visi aukšti pakankamai.

„Coca Cola“: Tadas Narankevičius – 15 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mindaugas Petokaitis – 13 tšk., Arminas Rimkus – 9 tšk. (15 atk. kam.)

„Resmila.lt“: Regimantas Vaitasius – 17 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Maslenikovas – 17 tšk., Gintaras Petrauskas – 15 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Kęstutis Aleksandravičius – 13 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

„Resmila.lt“ „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „Acme“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:33 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Return“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:29 val.)„Acme“ tik po atkaklios kovos įveikė „Coca cola“ ekipą (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:08 val.)Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Kesko Senukai“ palaužė „Coca Cola“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Resmila.lt“ užsitikrino vietą Pavasario Didžiojoje taurėje (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:06 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Resmila.lt“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:08 val.)