Coca Cola vs Kesko Senukai (44:51)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Kesko Senukai“ palaužė „Coca Cola“ ekipą

2017 balandžio 02 d., Sekmadienis, 22:24 val., peržiūros: 1133

Balandžio 2 –ąją, sekmadienį, įvyko pavasario “Sportturas” taurės 2017 pirmenybės tarp aikštelės šeimininkų “Coca Cola” bei svečių statusą turėjusių “Kesko Senukai” ekipų. Nepaisant to, jog svečiai į rungtynes susirinko vos penkiese, jie antroje rungtynių dalyje sugebėjo įrodyti savo pranašumą bei laimėjo rungtynes rezultatu 44:51 (19:17, 9:16, 8:9, 8:9).

Jau nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje vyko atkakli kova, o pirmąsias penkias minutes priekyje buvo tai viena, tai kita ekipa. Sužaidus kiek daugiau nei penkias minutes, T.Narankevičius tritaškiu metimu išvedė savo ekipą į priekį toliau nei vieno metimo skirtumu (10:6). Priekyje “Coca Cola” ekipa ilgai nebuvo – vos per minutę laiko “Kesko Senukai” ištirpdė turėtą atsilikimą bei įsiveržė į priekį. Vis dėl to, pirmojo kėlinio pabaiga svečiams nebuvo sėkminga ir po pirmųjų dešimties minučių jie atsilikinėjo dviem taškais – 19:17.

Iki šešioliktos rungtynių minutės, nors ir sunkiai renkant taškus, tačiau ekipos žaidė taškas į tašką ir tik taiklus tolimas A. Kelpšo metimas trūktelėjo svečius į priekį (23:28). Kiek brandesnio ir užtikrintesnio puolimo dėka „Kesko Senukai“ ekipos žaidėjams pavyko išlaikyti penkių taškų persvarą iki pat ilgosios pertraukos – 28:33.

Antroje rungtynių dalyje abiejų ekipų puolimas tarsi visiškai sustojo – trečiasis ir ketvirtasis ketvirtis baigėsi identišku rezultatu, t.y. 8-9 svečių naudai. Dvidešimt rungtynių minučių abi ekipos metė tiesiog pasibaisėtinu pataikymo procentu, o tikslą pasiekdavo absoliučiai pavieniai metimai. Besibaigiant trečiajam kėliniui bei tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms, A.Zareckis smeigė tolimą šūvį bei išvedė savo komandą į priekį šešiais taškais – 36:42. „Coca Cola“ ekipa turėjo visus šansus sugrįžti į rungtynes ir kovoti dėl pergalės, tačiau šeimininkų puolimas prieš zoninę svečių gynybą atrodė košmariškai, todėl iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei šešias minutes, pirmą kartą šiose rungtynėse „Kesko Senukai“ komanda įgijo dviženklį taškų pranašuą (36:46). Rungtynių pabaigoje užtikrintai kontroliavę žaidimo tempą, svečiai išsaugojo įgytą pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 44:51.

Po laimėtų rungtynių, „Kesko Senukai“ ekipos treneris Andrius Zareckis tiesiog džiaugėsi, jog pergalę pavyko iškovoti ir susirinkus vos penkiese:

Savaitgalis, geri orai, tai niekas neatėjo į varžybas aišku, tai teko penkiese žaisti, tai todėl sunkiai ir laimėjom. Gerai, kad penkiese laimėjom ir tiek.

Tuo tarpu „Coca Cola“ ekipos treneris Vytautas Stočkus teigė, jog komandai dar labai trūksta susižaidimo:

Komanda šiek tiek pakeitus sudėtį, kadangi pagrindiniai žaidėjai dėl nuostatų negalėjo žaisti. Pirmos varžybos parodo, jog trūksta susižaidimo, trūksta taškų šiandien labai, keturiasdešimt keturi, tai su tokiu puolimu sunku prieš bet ką laimėt. Ateity manau bus geriau.

„Coca Cola“: Tadas Narankevičius – 13 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Arminas Rimkus – 9 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Petokaitis – 7 tšk.

„Kesko Senukai“: Ovidijus Ročius – 16 tšk. (13 atk. kam.), Aivaras Kelpšas – 14 tšk. (9 išpr. praž.), Andrius Zareckis – 12 tšk. (5 rezult. perd.)

„Acme“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukai“ penketuką (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Acme“ tik po atkaklios kovos įveikė „Coca cola“ ekipą (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:08 val.)„Kesko Senukai“ po pratęsimo įveikė Alytaus „Vakarus“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)„Resmila.lt“ ekipa neturėjo daug vargo su „Coca Cola“ komanda (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kesko Senukai“ ekipai savo pranašumą įrodyti prieš „Randeris“ komandą prireikė keturiasdešimt penkių minučių (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:34 val.)I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Resmila.lt“ užsitikrino vietą Pavasario Didžiojoje taurėje (2017 balandžio 11 d., antradienis, 22:06 val.)