Resmila.lt vs Kesko Senukai (68:60)Pavasario „Sportturas“ taurė 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 balandžio 11 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno gimnazija, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

„Resmila.lt“ užsitikrino vietą Pavasario Didžiojoje taurėje

2017 balandžio 11 d., Antradienis, 22:06 val., peržiūros: 1213

Balandžio 11-osios vakarą J. Grušo meno meno gimnazijos sporto arenoje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės E pogrupio rungtynės, kuriose paskutines savo varžybas reguliariajame etape sužaidė vietos „Resmila.lt“, įveikusi „Kesko Senukai“ ekipą rezultatu 68:60 (21:11, 16:21, 13:14, 18:14).

Pirmoji rungtynių pusė startavo apylygiu žaidimu ir tik paskutinėmis pirmojo ketvirčio minutėmis šeimininkams pavyko įgyti apčiuopiamesnę persvarą, įsiveržiant į priekį dviženkliu skirtumu, o 5–8 taškų skirtumas išsilaikė iki pat antrojo kėlinio pabaigos.

Po neilgai trukusios ilgosios pertraukos negausiai susirinkę „Kesko Senukai“ po truputį pradėjo mažinti persvarą prieš vos penkis „Resmila.lt“ krepšinininkus ir, sužaidus 2 minutes, sugebėjo minimaliu skirtumu palenkti rungtynių eigą savo pusėn, tačiau tai buvo paskutinė svečių atkarpa pirmaujant. Nors likęs rungtynių laikas baigėsi apylygiu žaidimu, tačiau „Resmila.lt“ sugebėjo rungtynių vadžias išlaikyti savo rankose ir pasiekė pergalę, kuri leis komandai varžytis dėl aukščiausių Pavasario „Sportturas“ taurės vietų.

„Resmila.lt“ „Sportturo“ taurę pradėjo pergale prieš „Acme“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 22:33 val.)„Kesko Senukai“ užtikrintai žengė į finalą (2017 gegužės 05 d., penktadienis, 22:35 val.)„Resmila.lt“ ekipa neturėjo daug vargo su „Coca Cola“ komanda (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Resmila.lt“ įveikė „Return“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:29 val.)„Acme“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukai“ penketuką (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 17:17 val.)„Kesko Senukai“ po pratęsimo įveikė Alytaus „Vakarus“ (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 21:14 val.)I. Šturmos vedina „KMAIK“ tapo „Iššūkio“ taurės čempionais (2017 gegužės 14 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Kesko Senukai“ ekipai savo pranašumą įrodyti prieš „Randeris“ komandą prireikė keturiasdešimt penkių minučių (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 22:34 val.)Vos penkiese į rungtynes susirinkę „Kesko Senukai“ palaužė „Coca Cola“ ekipą (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Šešių sūrių“ krepšininkai tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Resmila.lt“ (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:08 val.)