Best 4 You vs Bartukai (73:83)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

Chaotiškose rungtynėse pergalę pasiekė „Bartukai“

2016 balandžio 03 d., Sekmadienis, 22:39 val., peržiūros: 971

Balandžio 3 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko Pavasario „Sportturas“ taurės 2016 komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Bartukai“ (svečiai). Rungtynių tikrai nebūtų galima pavadinti atkakliomis, abi komandos jau susitikimo pradžioje atrodė labai atsipalaidavusios ir žaidimas praktiškai visų rungtynių metu vyko chaotiškai. Žaidėjai dažnai tingėdavo grįžti į gynybą, o puldami taip pat pasirinkdavo kiek nelogiškus sprendimus. Antrame kėlinuke kone 20 taškų persvarą pasiekę „Bartukai“, vėliau leido varžovams priartėti, bet išsaugojo pranašumą savo rankose ir laimėjo dvikovą rezultatu 73:83.

Negausiai susirinkę „Best 4 You“ krepšininkai neturėjo didelio nusiteikimo kovoti dėl pergalės, tad atsipalaidavimas šį kartą gal net ir padėjo. Šeimininkai neblogai pataikė ir visą pirmąjį kėlinuką žaidė lygiai, su daug gausiau susirinkusiais priešininkais. Vis tik antrame kėlinuke „Best 4 You“ ekipos žaidimas gynyboje buvo tiesiog tragiškas, krepšininkai visiškai pamiršo apie varžovų snaiperius, o šie būdami visiškai laisvi metė vieną tritaškį po kito. Per kėlinuką „Bartukai“ pataikė net 7 tolimus metimus, o jų pranašumas priartėjo net prie 20 taškų ribos. Prasidedant ilgajai pertraukai svečiai turėjo labai solidų pranašumą 34:51.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos visiškai atsipalaidavo, atakos abiejose aikštelės pusėse vyko chaotiškai, o dabar krepšys tarsi užrištas buvo svečiams. Skirtumas ėmė mažėti, kol galiausiai nedidelė intriga sugrįžo ir pagaliau „Best 4 You“ ekipa atsilikinėjo tik 5 taškais. Laiko jau buvo likę žaisti nedaug, bet šeimininkai net nebandė naudoti pražangų taktikos, ar spausti varžovus, tad „Bartukai“ be vargo atsatė dviženklį pranašumą ir užtikrintai laimėjo dvikovą rezultatu 73:83.

Albertas Karpavičius („Bartukai“):

„nors rungtynes ir laimime, bet žaidžiame labai nesusikaupę, bijau, kad atėjus rimtam varžovui jau nemokėsime nusiteikti“.

Best 4 You: Lukas Jagminas – 22 tšk., Vilius Kudokas – 20 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Darijus Jagminas – 12 tšk.

Bartukai: Mantas Ugianskis – 20 tšk. (5 perimt. kam.), Karolis Žemaitis – 17 tšk. (10 atk. kam.), Klaudijus Jašinskas – 13 tšk. (8 rezult. perd.), Tomas Kuzminskas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Visas rungtynes pirmavę „Bartukai“ savaitgalį pradėjo pergale (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 16:25 val.)Po ilgosios pertraukos žaidimą atradę „Bartukai“ išvargo pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:30 val.)Nerezultatyviose rungtyėse „Resmila-2“ ekipos pergalė ir žingsnis į finalą (2016 balandžio 19 d., antradienis, 11:25 val.)Rungtynių pabaigoje „KMAIK“ įrodė pranašumą prieš „Bartukus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 21:27 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Kauno Rami“ pergalę (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Pistonai (Inmintis)“ neturėjo jokių šansų prieš „Best 4 You“ (2016 kovo 28 d., pirmadienis, 23:26 val.)„Best 4 You“ įrodė pranašumą prieš „Team Five“ ir pasiekė pusfinalį (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Lietuvos Kelių Statyba“ pranoko „Best 4 You“ ir pasidabino bronzos medaliais (2016 balandžio 22 d., penktadienis, 23:41 val.)„Best 4 You“ nesunkiai žengė į pusfinalį (2016 balandžio 12 d., antradienis, 20:00 val.)