KMAIK vs Bartukai (59:56)Pavasario „Sportturas“ taurė 2016 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 balandžio 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

Rungtynių pabaigoje „KMAIK“ įrodė pranašumą prieš „Bartukus“

2016 balandžio 11 d., Pirmadienis, 21:27 val., peržiūros: 998

Antradienį Jachtklubo sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturo“ taurės pirmenybių ketvirtfinalio „Didžiosios taurės“ rungtynės, kuriose jėgas surėmė „KMAIK“ (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Bartukai“.

Rungtynių dvikova prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 6:5). „KMAIK“ ekipa surengė keletą greitų atakų ir „Bartukų“ treneris buvo priverstas paimti minutė pertraukėlę. Po minutės pertraukėlės svečiai atsigavo ir sugebėjo persverti rezultatą į savas rankas ( 10:13). Ketvirčio pabaigoje „Bartukai“ išlaikė kietą gynybą ir susikrovė 5 taškų pranašumą – 12:17.

Antrajame kėlinyje šeimininkai suaktyvino savo puolimą , kur išlygino rezultatą ( 17:17). Vis dėlto, „Bartukai“ atsakė 6:0 atkarpa ir susigrąžino turėtą pranašumą ( 17:23). Ketvirčio pabaigoje svečiai pradėjo strigti varžovų gynyboje. „KMAIK“ įjungė aukštesnę pavarą ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 30:27.

Antroje rungtynių pusėje abi komandos daugiau skyrė dėmesio puolimui nei gynybai (34:31). „Bartukai“ vėl pradėjo strigti puolime, kur aikštelės šeimininkai pasinaudojo svečių klaidomis ir padidino pranašumą iki 12 taškų (43:31). Likus žaisti apie dvi minutes „Bartukai“ pradėjo gintis zonine gynyba ,kur varžovai nesugebėjo suregzti rezultatyvių atakų ir prieš ketvirčio pabaigą svečiai sumažino skirtumą iki 6 taškų – 45:39.

Ketvirtame kėlinyje „Bartukai“ toliau žaidė lyg ant bangos ir ataka po atakos sumažino skirtumą iki minimumo (47:46). Po minutės pertraukėlės „KMAIK“ strigo puolime, o svečiai sugebėjo susikrauti 4 taškų pranašumą. Vis dėlto, šeimininkai užpuolė keletą greitų atakų ir išlygino rezultatą (52:52). Rungtynių pabaigoje prasidėjo kova taškas į tašką, tačiau šaltakraujiškiau sužaidė „KMAIK“ ekipa, kuri iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 59:56.

KMAIK: Jonas Navackas – 15 tšk., Imantas Šturma – 15 tšk., Gražvydas Mockus – 11 tšk., Arnas Petrauskas – 10 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.)

Bartukai: Tomas Kuzminskas – 26 tšk. (5 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Klaudijus Jašinskas – 10 tšk., Eitvydas Rinkevičius – 8 tšk.

„KMAIK“ iškovojo lengvą pergalę prieš „ITAB Noveną“ (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 20:52 val.)Stipriausios pavasario „Sportturas“ taurės komandos vardą iškovojo „Pelias“ (2016 balandžio 16 d., šeštadienis, 17:56 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos įveikė „Laipsnius“ (2016 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:47 val.)Chaotiškose rungtynėse pergalę pasiekė „Bartukai“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 22:39 val.)„KMAIK“ nesunkiai susitvarkė su „Shepečių valdovais“ (2016 balandžio 03 d., sekmadienis, 19:10 val.)Po ilgosios pertraukos žaidimą atradę „Bartukai“ išvargo pergalę (2016 kovo 21 d., pirmadienis, 23:30 val.)„KMAIK“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2016 kovo 18 d., penktadienis, 21:36 val.)Visas rungtynes pirmavę „Bartukai“ savaitgalį pradėjo pergale (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 16:25 val.)