Kauno švara vs Autotoja (65:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“

2014 lapkričio 18 d., Antradienis, 23:57 val., peržiūros: 1455

Lapkričio 18 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Kauno švara" ir jų oponentai „Autotoja & Ekodora“. Nuo pirmųjų minučių vyko kieta, lygi kova ir per 10 minučių nei vienai komandai žymiai atitolti nepavyko (16:18). Antrajame kėlinyje keli taiklūs svečių tritaškiai leido įgyti didesnį pranašumą (29:35) Trečiajame kėlinyje nors ir iškrito du svečių žaidėjai, tačiau agresyvi kova davė vaisių, pagrinde baudos metimais jie padidino skirtumą iki 13 taškų (43:56). Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai sugrąžino intrigą, kuomet sumažino skirtumą iki 1 taško, tačiau geriau sužaista rungtynių pabaiga lėmė kad pergalę iškovojo „Autotoja & Ekodora“ rezultatu 65:71.

Pirmajame kėlinyje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir pirmaujanti komanda keitėsi 5 kartus. Per paskutines minutes svečiai padidino skirtumą iki rekordinio 4 taškų, tačiau per paskutinę ataką šeimininkai pelnė taškus ir skirtumas sumažėjo iki dviejų taškų. "Kauno švara" per pirmąjį kėlinį stengėsi rengti atakas baudos aikštelėje, per 10 minučių jie nemetė baudos metimų ir tik vieną tritaškį. Visgi žymiai mažiau klydo, padarydami tik 2 klaidas, kuomet jų oponentai padarė 6.

Antrajame kėlinyje svečius į priekį vedė A.Dervinskas ir A.Vaicekauskas, kurie pelnė 15 iš 17 šio kėlinio savo komandos taškų. Pirmąją kėlinio dalį geriau sužaidė svečiai laimėdami ją rezultatu 3:14, visgi antroje kėlinio dalyje šeimininkai kiek sumažino skirtumą laimėdami atkarpą 8:0. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 29:35 šeimininkų naudai.

Trečiajame kėlinyje svečiai atrado dar vieną lyderį, Ž.Kaminskas per 10 minučių pelnė 10 taškų. Šį kėlinį svečiai laimėjo rekordiniu skirtumu, visgi dėl patirtų traumų prarado du svarbius žaidėjus kas galbūt įtakojo kad varžovai pradėjo mažinti atsilikimą. Po trečiojo kėlinio skirtumas dar buvo dviženklis (43:56)

Ketvirtąjį kėlinį "Kauno švara" pradėjo spurtu 14:2 ir jau po keletos minučių komandas skyrė tik 1 taškas. Dėka A.Drevinsko ir Ž.Kaminsko pastangų svečiai visgi išlaikė pirmaujančių pozicijas ir atitolo saugesniu skirtumu. Per likūsį laiką komandos žaidė nemažindamos skirtumo, nors "Kauno švara" tritaškiais metimais ir bandė sugrąžinti intrigą, metimai skriejo pro šalį ir pergalė rezultatu 65:71 šventė svečiai.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris M.Vaškūnas sakė: Smagu kad laimėjome, parodėme gerą žaidimą. Labai gaila kad praradome du aukštus svarbius žaidėjus, vienam išniro pirštas, kitam čiurnos trauma, tikimės pasekmės bus minimalios.

Kauno švara: Andrius Gasiūnas – 19 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Senkus – 16 tšk. (5 perimt. kam.), Remigijus Motys – 12 tšk. (14 atk. kam.)

Autotoja & Ekodora: Aurimas Dervinskas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Žydrūnas Kaminskas – 17 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Vytautas Žvirblis – 17 tšk.

„Autotoja & Ekodora“ nesunkiai įveikė „Acme“ ekipą (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:57 val.)„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“ (2015 vasario 27 d., penktadienis, 21:13 val.)„Dentist team“ neturėjo vilčių prieš „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)„Best 4 You“ po labai atkaklios kovos įveikė „Kauno švarą“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 23:48 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ sezoną pradėjo pergalingai (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 21:35 val.)Atlaikiusi varžovų spurtą pergalę šventė Kauno „Švara“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:13 val.)Lemtingose ketvirtfinalio serijos rungtynėse po pratęsimo triumfavo „Kauno Švara“ (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:25 val.)Ketvirtfinalį „Autotoja“ pradėjo sutriuškindama „Senukus“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)