ACME vs Autotoja (67:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 09 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Autotoja & Ekodora“ nesunkiai įveikė „Acme“ ekipą

2014 gruodžio 10 d., Trečiadienis, 01:57 val., peržiūros: 1155

Gruodžio 9 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" reguliariojo sezono rungtynės tarp "ACME" (šeimininkai) ir "Autotoja & Ekodora" ekipų. Jau pirmajame kėlinyje įrodę savo pranašumą, "Autotojos & Ekodoros" krepšininkai užtikrintai išsiveržė į priekį. Nors "ACME" komanda vis bandė vytis, bei rodyti charakterį, tačiau svečių demonstruojamas krepšinis buvo per kietas riešutėlis "ACME" krepšininkams. "Autotoja & Ekodora" iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (67 – 82)

Rungtynėms prasidėjus, svečiai nieko nelaukę išsiveržė į priekį ir susikrovė dviženklį pranašumą (4-14). Nors "Acme" krepšininkams ir pavyko kėlinuko pabaigoje kiek sušvelninti deficitą, tačiau pasibaigus pirmajam kėliniui, svečiai vistiek pirmavo 7 taškų skirtumu (11 – 18)

Antrasis rungtynių kėlinukas buvo kiek aktyvesnis. "Acme" krepšininkai rado savąjį ritmą, ir pradėjo kiek geriau pulti. Tačiau svečių gretose tiesiog nesustabdomas buvo Vytautas Žvirblis. Per antrąjį ketvirtį Vytautas pataikė net 5 tritaškius iš 6 bandymų. Tai padėjo svečių ekipai laimėti kėlinuką, kurį "Acme" ekipa rodės, jog žaidė tikrai galingai (22-25). Taigi, ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (33 – 43) svečių komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje kiek aprimo. Abi komandos ne taip gerai pataikė mestus metimus. Žaidimas buvo kur kas ramesnis. Šį kėlinuką taip pat laimėjo "Autotoja & Ekodora" krepšininkai (13-16). Taigi, po trijų kėlinių rezultatas buvo (46 – 59) svečių ekipos naudai.

Paskutinis kėlinukas buvo tarsi ir formalumas. Tačiau "Acme" krepšininkai nė neketino pasiduoti. Aikštelėje buvo galima girdėti riksmus bei šūkius, raginančius komandos draugus nepasiduoti ir kovoti iki galo. Na o svečių komandos gretose, jau po truputį laidėsi juokeliai, bei šmaikštūs atsiliepimai į savo pačių klaidas. Tačiau, kad ir kaip kovingai buvo nusiteikusi "Acme" ekipa, jiems nepavyko prisivyti varžovų. Varžovai laimėjo ir šį kėlinuką (21-23), ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu (67 – 82)

ACME: Paulius Katkevičius – 23 tšk. (12 atk. kam.), Ignas Plečkaitis – 15 tšk., Karolis Ignatavičius – 10 tšk.

Autotoja & Ekodora: Vytautas Žvirblis – 31 tšk., Renatas Issak – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Neščiokas – 12 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd.)

"Autotoja & Ekodora" ekipos treneris M.Vaškūnas:

"Viskas tikrai neblogai, žaidimas gavosi. Tikrai geras pataikymo procentas. Manau tas mus ir išgelbėjo"

„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“ (2015 vasario 27 d., penktadienis, 21:13 val.)„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“ (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 22:27 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ lemiamose rungtynėse dėl ketvirtfinalio įveikė „ACME“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:26 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)Ketvirtfinalį „Autotoja“ pradėjo sutriuškindama „Senukus“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ įveikė „KMT“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:02 val.)