Kauno švara vs Best 4 You (59:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Best 4 You“ po labai atkaklios kovos įveikė „Kauno švarą“

2015 sausio 13 d., Antradienis, 23:48 val., peržiūros: 1283

2015 m. sausio 13 dieną, „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno švara“ (šeimininkai) ir „Best 4 You“ (svečiai). Visas rungtynes vyko labai lygi ir atkakli kova, kurioje nugalėtojas paaiškėjo tik rungtynių pabaigoje. Sėkmingiau rungtyniavę paskutinėmis susitikimo minutėmis „Best 4 You“ ekipos žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 59:63 (15:12. 19:20, 11:20, 14:11).

Pirmąjį kėlinį būtų galima padalinti į dvi dalis, pirmoji ketvirčio pusė priklausė „Kauno švaros“ ekipos žaidėjams, kurie sužaidus 5 minutes pirmavo 12 taškų skirtumu (14:2), o per likusį laiką iniciatyva priklausė jau svečiams, kurie besibaigiant kėliniui sumažino atsilikimą iki 3 taškų (15:12).

Antrajame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi daugybę kartų ir nei vienai ekipai nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo bei įpusėjus rungtynėms švieslentė rodė 2 taškų (34:32) „Kauno švaros“ pranašumą.

Panašus scenarijus kartojosi ir po ilgosios pertraukos, vis dėlto, trečiojo ketvirčio pabaigoje iniciatyvą į savo rankas perėmę „Best 4 You“ komandos žaidėjai sugebėjo panaikinti varžovų pranašumą bei patys įgyti 7 taškų persvarą (45:52).

Ketvirtasis kėlinys ne itin skyrėsi nuo pirmųjų trijų ir kova taškas į tašką vyko iki pat rungtynių pabaigos. Nepaisant to, kad pabaigoje „Best 4 You“ komandos žaidėjai ir dažnai klydo mesdami nuo baudų metimo linijos, vis tiek svečiams pavyko iškovoti pergalę rezultatu 59:63.

Po pergalingų rungtynių „Best 4 You“ komandos treneris džiaugėsi pergale: „Praeityje daug kartų esame pralaimėję šiai komandai, todėl labai džiaugiamės, jog šiandien pavyko iškovoti pergalę, kurią lėmė visų komandos žaidėjų didelis noras laimėti“.

„Kauno švara“: Šarūnas Kryžius – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Simanavičius – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Remigijus Motys – 9 tšk.

„Best 4 You“: Karolis Klimas – 21 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 11 tšk. (5 rezult. perd.), Gintaras Mardosa – 10 tšk.

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)„Dentist team“ neturėjo vilčių prieš „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Autotoja & Ekodora“ vos nepadovanojo pergalės „Kauno švarai“ (2014 lapkričio 18 d., antradienis, 23:57 val.)„Vieningas Kaunas“ įveikė „Kauno švarą“ ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 22:03 val.)„Vieningas Kaunas“ be didesnių rūpesčių susitvarkė su „Kauno Švara“ (2015 sausio 27 d., antradienis, 22:54 val.)Po permainingos kovos „Kauno Švara“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:21 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Lemtingose ketvirtfinalio serijos rungtynėse po pratęsimo triumfavo „Kauno Švara“ (2015 balandžio 14 d., antradienis, 22:25 val.)