„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, C lyga)1171,57
2Renaldas Živatkauskas (Ryterna Group, C lyga)1181,38
3Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)1191,22
4Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)971,29
5Mindaugas Petokaitis (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)991,00
6Laimonas Baranskas (Artstone, Įmonių lyga)851,60
7Laurynas Chalytovas (UNO, C lyga)881,00
8Rimvydas Calkevičius (Vilmista, Įmonių lyga)771,00
9Vytautas Čypas (Alaina, C lyga)751,40
10Tomas Vaičiulis (Hikvision vaizdo apsauga, C lyga)761,17
11Mindaugas Leščinskas (Baltic Transline, C lyga)780,88
12Tomas Šorius (Ulmas, Įmonių lyga)780,88
13Vytautas Kamarūnas (Menų kambarys & BC „Rhino“, Įmonių lyga)641,50
14Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)670,86
15Dainius Mickūnas (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)670,86
16Kipras Sirtautas (BC „Game On“, C lyga)680,75
17Gintaras Bagdžiūnas (Ulmas, Įmonių lyga)670,86
18Lukas Bunys (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)680,75
19Martynas Makarevičius (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)670,86
20Juozas Milius (Artstone, Įmonių lyga)670,86
21Modestas Būdvytis (Be derinių, C lyga)651,20
22Mantas Karauskas (Grande, C lyga)670,86
23Lukas Lamanauskas (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)661,00
24Žilvinas Kiveris (Titranga ‒ Feniksas, C lyga)680,75
25Martynas Simanavičius (Alaina, C lyga)560,83

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Kęstutis Ruočkus (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)4895,33
2Povilas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)4476,29
3Vidmantas Pavilionis (Kauno švara, C lyga)4394,78
4Paulius Digrys (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)3766,17
5Eduardas Mačiulis (Kauno NTI-PN, C lyga)3766,17
6Rimas Petraška (Vilkai, C lyga)3784,63
7Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3575,00
8Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Įmonių lyga)3474,86
9Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Įmonių lyga)3365,50
10Marius Geštautas (Vilkai, C lyga)3374,71
11Karolis Janonis (Kelių priežiūra, Įmonių lyga)3384,13
12Gintaras Buivydas (Nemunas, Įmonių lyga)3256,40
13Jonas Gaidukevičius (KM „Žalgiris“ 2002-2, C lyga)3274,57
14Povilas Vidžiūnas (KMAIK, C lyga)3284,00
15Osvaldas Pūras (Raben Lietuva, Įmonių lyga)3293,56
16Mažvydas Juščius (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)3293,56
17Mindaugas Stasaitis (Rimo & Patikima linija, Įmonių lyga)3156,20
18Tomas Vaitkus (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)3165,17
19Vytautas Vaškevičius (Vėjų linija & Garliavos duona, Įmonių lyga)3165,17
20Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)3174,43
21Rokas Zymonas (KMAIK, C lyga)3174,43
22Grantas Radivonas (Nemunas, Įmonių lyga)3174,43
23Povilas Patackas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)3065,00
24Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)3074,29
25Nerijus Petrauskas (Kauno TPMC ‒ 2, C lyga)3083,75

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Aurimas Jankauskas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)370,43
2Justinas Budnikas (BC „Audrupio ‒ Bonauto.lt“, C lyga)212,00
3Mantas Čipas (Asociacija „Krepšinio pasaulis“ & EER, C lyga)221,00
4Deividas Rinkūnas (Pro Angels, B lyga)230,67
5Valdas Grigaliūnas (Kauno technologijos universitetas, 30+ lyga)240,50
6Gytis Vyšniauskas (Džinsų sklepas, Įmonių lyga)240,50
7Gytis Mikėnas (Vilmista, Įmonių lyga)240,50
8Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40
9Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)260,33
10Liutauras Juodelis (Glasma Service, Įmonių lyga)260,33
11Aurimas Stankevičius (Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“, C lyga)260,33
12Marius Parvalkevičius (KK „Žaibas“, C lyga)270,29
13Mantas Lapinskas (KK „Žaibas“, C lyga)270,29
14Aurimas Dervinskas (Siusk.lt, 30+ lyga)270,29

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Liudvikas Kaušila (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)7 (80 min.)8
2Jokūbas Karbauskas (R2P Sport & BC „Rhino“, B lyga)7 (66 min.)8
3Kęstutis Burneikis (Batniava, C lyga)6 (75 min.)6
4Dovydas Dapkus (Ariogala, C lyga)6 (75 min.)6
5Justas Apanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)6 (55 min.)6
6Ignas Semaško (Nemunas, Įmonių lyga)5 (89 min.)7
7Sigitas Rupeika (Tiki & ITAB, Įmonių lyga)5 (74 min.)6
8Gedas Pavelčikas (Kauno autobusai, B lyga)5 (56 min.)6
9Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)5 (55 min.)5
10Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)5 (48 min.)7
11Arnoldas Jančenka (Cramo, Įmonių lyga)5 (47 min.)7
12Gediminas Rožanskas (T.A.D., C lyga)5 (44 min.)5
13Justas Kariniauskas (Artilerijos batalionas, Įmonių lyga)5 (28 min.)7
14Deividas Sabaliauskas (Nemunas, Įmonių lyga)4 (65 min.)5
15Darius Daunoras (Grande, C lyga)4 (61 min.)4
16Tadas Narankevičius (Coca-Cola, Įmonių lyga)4 (52 min.)5
17Aurimas Zdanavičius (Raben Lietuva, Įmonių lyga)4 (49 min.)5
18Andrius Beliavičius (Vilmista, Įmonių lyga)4 (49 min.)5
19Gabrielius Butkus (Arkus, C lyga)4 (48 min.)6
20Mindaugas Loda (Vilkai, C lyga)4 (43 min.)8
21Gytis Kudarauskas (Zuja ‒ Asociacija „Aktyvistai“, C lyga)4 (41 min.)5
22Rokas Strikauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)4 (39 min.)9
23Haroldas Blažauskas (Glasma Service, Įmonių lyga)4 (37 min.)6
24Evaldas Bružas (Cramo, Įmonių lyga)4 (36 min.)7
25Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)7
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu