Baubilas & Verslo pasaulis vs Lietuvos geležinkeliai (75:67)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą

2015 lapkričio 18 d., Trečiadienis, 22:45 val., peržiūros: 1349

Lapkričio 18 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Baubilas & Verslo pasaulis“ priemė svečius „Lietuvos geležinkelius“. „Baubilas & Verslo pasaulis“ „Baubilas & Verslo pasaulis“ buvo iškovoję dvi pergales ir du kartus buvo pralaimėję. „Lietuvos geležinkeliai“ turėjo dvi pergales ir vieną pralaimėjimą.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (5:0). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „Lietuvos geležinkeliai“ (5:2). „Baubilas & Verslo pasaulis“ pamažu didino persvarą, kuri prasidėjus antrai kėlinio pusei buvo 11 taškų (16:5). Aštuntą minutę „Lietuvos geležinkeliai“ sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (16:11). Per likusį laiką geriau rungtyniavo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kuriems pavyko padidinti persvarą iki devynių taškų (23:14).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 11 taškų (27:16). Netrukus du iš eilės tolimus metimus pataikė „Lietuvos geležinkeliai“ (27:22). Septintą minutę šeimininkų persvara vėl padidėjo iki devynių taškų (31:22). Netrukus spurtą pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (31:30). Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė tik vienas taškas (33:32).

Sužaidus pirmas dvi trečio ketvirčio minutes komandas skyrė du taškai (37:35). Trečią minutę spurtą pradėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (37:45). Varžovų spurtą septintą minutę nutraukė taiklus „Baubilo & Verslo pasaulio“ tritaškis (40:45). Ketvirčio pabaigoje „Lietuvos geležinkelių“ persvara buvo padidėjusi iki 12 taškų (42:54). Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 11 taškų (46:57).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „Lietuvos geležinkeliai“ paprašė minutės pertraukėlės (51:60). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 10 taškų (54:64). Penktą minutę spurtą pradėjo „Baubilas & Verslo pasaulis“, kurio metu šeimininkai pelnė 14 taškų be atsako (68:64). Aštuntą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pavyko pelnyti „Lietuvos geležinkeliams“ (68:66). Visgi rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ir iškovojo pergalę rezultatu 75:67.

„Baubilas & Verslo pasaulis“ iškovojo trečią pergalę, o „Lietuvos geležinkeliai“ pralaimėjo antrą kartą.

„Baubilo & Verslo pasaulio“ komandos treneris R.Kabašinskas: „Reikia suvokti, kad jau ne tie laikai kai galima budavo apžaisti kai kurias komandas „viena koja“. 35 minutes žaidėme blogai, o vėliau po minutės pertraukėlės išėjome į aikštę ir sužaidėme gerą atkarpą. Pelnėme 14 taškų be atsako ir laimėjome rungtynes.“

„Lietuvos geležinkelių“ treneris Andrius Grabauskas: „Po trijų kėlinių viskas buvo tvarkoje. Nežinau, ketvirtame kėlinyje varžovai tikriausiai susiemė, sustabdė mūsų greitą puolimą, išleido tris aukštus žaidėjus. Taktiškai gerai sužaidė. Mes gal nepatikėjome, kad galime laimėti rungtynes, išsigandome ir paleidome varžovus į priekį. Pralošti 20 taškų kėlinį kraupoka truputi.“

Baubilas & Verslo pasaulis: Ramūnas Švagždys – 31 tšk. (7 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Vytautas Mačys – 14 tšk., Domas Juknevičius – 9 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Mindaugas Visockis – 17 tšk., Dalius Grušauskas – 12 tšk., Deividas Šilanskas – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)Permainingoje kovoje dėl vietos pusfinalyje ‒ „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:28 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Savo progų neišnaudojusi „Kauno Švara“ krito prieš „Baubilo & Verslo Pasaulio“ šešetuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:22 val.)