Baubilas & Verslo pasaulis vs Vilmista (71:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingoje kovoje dėl vietos pusfinalyje ‒ „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė

2016 kovo 16 d., Trečiadienis, 23:28 val., peržiūros: 1094

Trečiadienį, kovo 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių, Mažosios taurės ketvirtfinalio lemiamos rungtynės, tarp vietos „Baubilo & Verslo pasaulio“ r svečių „Vilmistos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų užvirė atkakli kova, tačiau žingsneliu priekyje buvę svečiai įgijo kelių taškų pranašumą. Nepaisant to, antrą kėlinį spurtu pradėję šeimininkai atitrūko, bet vėliau „Vilmista“ rezultatą išlygino. Po ilgosios pertraukos komandos ir toliau keitėsi greitais išpuoliais, tačiau šįkart geriau pasirodęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įgijo kelių taškų atotrūkį, kurį sugebėjo išlaikyti viso ketvirto kėlinuko metu bei pasiekti pergalę, kuri jiems atvėrė kelią į pusfinalį. 71:63 (20:23, 20:17, 15:10, 16:13).

Rungtynių pradžioje kiek geriau startavę aikštės šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės, tačiau ilgai nesnaudę „Vilmistos“ krepšininkai čia pat atsakė atkarpą 0:7, kurios dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau abi komandos viena po kitos keitėsi praktiškai analogiškais išpuolis, ko pasekoje pirmaujanti ekipa keitėsi kelis kartus. Vis tik, dar vieną atkarpą geriau sužaidę svečiai, daugiausiai G.Mikėno pastangomis, įgijo šešių taškų atotrūkį, tačiau kėlinuką geriau užbaigęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ sumažino atsilikimą perpus. 20:23.

Antrojo kėlinuko pradžioje pagirtinai rungtyniavę aikštės šeimininkai nieko nelaukė ir iškart ėmė dusinti priešininkus, ko pasekoje pavyko spurtuoti net 15:0 bei persverti rezultatą savo naudai įgyjant dvylikos taškų atotrūkį. Kiek vėliau atsibudę „Vilmistos“ žaidėjai sugebėjo susiimti ir pelnyti septynis taškus iš eilės, taip sumažinant deficitą daugiau nei perpus. Nors „Baubilas & Verslo pasaulis“, M.Laukaičio pastangų dėka, buvo susigrąžinęs dviženklį pranašumą, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios spurtą 0:10 surengę svečiai rezultatą išlygino. 40:40.

Po ilgosios pertraukos žaidimas klostėsi kiek vangiau, tačiau abi ekipos ir toliau keitėsi panašiais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų pernelyg nekito. Vis tik, keturis taškus iš eilės surinkusiems „Vilmistos“ žaidėjams pavyko kiek atitrūkti, tačiau čia pat penkis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai rezultatą išlygino. Nors, artėjant kėlinuko laikui į pabaigą, svečiams dar buvo pavykę įgyti poros taškelių atotrūkį, jiems nepavyko sulaikyti priešininkų traukiamosios jėgos M.Laukaičio, kurio septynių iš eilės taškų dėka „Baubilas & Verslo pasaulis“ susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. 55:50.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje svečiai iškart šiek tiek sušvelnino deficitą, tačiau nieko ilgai nelaukę „Baubilo & Verslo pasaulio“ krepšininkai surinko šešis taškus iš eilės ir dar labiau padidino atotrūkį. Kiek vėliau „Vilmista“ dar bandė gelbėtis bei vytis priešininkus, tačiau koją pakišo dvi emocijų nevaldžiusio Š.Orlovo techninės pražangos, kurios komandą išmušė iš vėžių, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai arčiau varžovų nebeprisileido, ko pasekoje pasiekė nelengvą pergalę rezultatu 71:63.

Lemiamą kovą laimėjęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ seriją iki dviejų pergalių laimėjo 2:1 ir iškovojo kelialapį į Mažosios taurės pusfinalį, kuriame jų jau laukia „Celsio“ krepšininkai.

Po nelengvos pergalės Rokas Kabašinskas kalbėjo: „Labai norėjime laimėti. Iš tikrųjų buvo didesnis noras, nes šį sezoną labai subyrėjome, traumos, šiandien Ramas žaidė dvejose rungtynėse ir abejose į akį gavo, su fanaru, prakirsta akimi vistiek atžaidė. Dar labai didelis pliusas, jog šiandien pas mus atėjo Vytas, kuris galėjo bent truputį pasiginti prieš Giedrių. Pusfinalyje laukia „Celsis“ ir prieš tris metus Didžiosios taurės pusfinalyje jiems pralaimėjome“.

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Martynas Laukaitis – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Ramūnas Švagždys – 12 tšk., Tomas Vaišvila – 10 tšk.

„Vilmista“: Egidijus Plenta – 19 tšk. (10 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 18 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Rinkevičius – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)I. Krukonio vedama „Celsio“ ekipa užtikrintai žengė į finalą įveikdama „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2016 kovo 29 d., antradienis, 22:32 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)Ryterna sumindė Baubilas & Verslo pasaulis (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)