Vieningas Kaunas vs Baubilas & Verslo pasaulis (90:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 30 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa

2015 spalio 30 d., Penktadienis, 22:05 val., peržiūros: 1364

Penktadienio vakarą „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Vieningas Kaunas“ (šeimininkai) ir „Baubilas ir Verslo pasaulis“ (svečiai). Rungtynes solidžiau sužaidę antrąją rungtynių pusę laimėjo ir antrąją pergalę į savo sąskaitą įsirašė „Vieningo Kauno“ ekipa.

Pirmo ketvirčio pradžia prasidėjo aikštelės šeimininkų septyniais taškais be atsako. Tačiau D. Pocevičiaus taiklūs trys tolimi metimai leido priartėti „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipai prie šeimininkų 16:15. Tvirčiau kėlinuko pabaigoje sužaidę „Vieningo Kauno“ krepšininkai, jį laimėjo rezultatu 27:20.

Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje svečiai paleido keturis tolimus metimus ir priartėjo prie „Vieningo Kauno“ krepšininkų 36:34. Tačiau, vėlgi kėlinuko pabaigą geriau sužaidė aikštelės šeimininkai ir į pertrauką išėjo ilsėtis turėdami devynių taškų persvarą 47:38.

Trečiojo kėlinuko pradžioje po taiklių T. Čiupo ir M. Sadausko tritaškių metimų „Vieningas Kaunas“ atitolo 55:42. Vėliau persvara kito neženkliai, svečiai neleido dar labiau atitolti aikštelės šeimininkams. Trečiasis kėlinukas baigėsi 65:51 „Vieningo Kauno“ krepšininkų naudai.

Ketvirto kėlinuko pradžia prasidėjo „Vieningo Kauno“ komandos spurtu 9:0 ir palaidojo visas „Baubilo ir Verslo pasaulio“ komandos viltis šiandien iškovoti pergalę. Rungtynių pabaigoje persvara dar labiau išaugo. Galutinis rungtynių rezultatas 90:63 „Vieningo Kauno“ komandos naudai.

Nugalėtojų komandos treneris J. Vaitkevičius savo žaidėjams priekaištų neturėjo, tačiau pridūrė „priešininkų komanda turėjo du aukštus žmones, su kuriais mes nesusitvarkėme, reiškiasi dar yra kur tobulėti. Šiaip smagu iškovoti pergalę, tačiau varžovai rimti, du kėlinius tai lygiai lygiai buvo“.

Vieningas Kaunas: Benas Steponavičius – 16 tšk., Arnoldas Rupeika – 13 tšk., Mantas Sadauskas – 12 tšk. (7 rezult. perd.), Juras Kulvecas – 11 tšk., Kernius Ribikauskas – 10 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Donatas Pocevičius – 30 tšk. (12 atk. kam.), Domas Juknevičius – 19 tšk. (8 išpr. praž.), Robertas Talevičius – 10 tšk. (6 rezult. perd.)

„Lietuvos geležinkeliai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Baubilo & Verslo pasaulio“ pranašumą (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Legama“ atkakliame mūšyje pranoko „Baubilą & Verslo Pasaulį“ (2015 gruodžio 19 d., šeštadienis, 22:16 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)Permainingoje kovoje dėl vietos pusfinalyje ‒ „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Legamą“ (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 19:46 val.)