Kauno oro uostas & KAMS vs Baubilas & Verslo pasaulis (72:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 01 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Penki prieš penkis žaidusių „Kauno oro uosto& KAMS“ ir „Baubilo & Verslo pasaulio“ akistatoje eilinė pastarųjų nesėkmė

2016 vasario 02 d., Antradienis, 00:18 val., peržiūros: 993

Pirmadienį, vasario 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių, Didžiosios taurės E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno oro uosto & KAMS“ ir svečių „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipų. Susitikimo pradžioje klostėsi lygi kova, tačiau antrame kėlinuke tritaškius sėkmingai metę svečiai įgijo aštuonių taškų pranašumą. Po pertraukos spurtavęs „Kauno oro uostas & KAMS“ perėmė iniciatyvą, kurią išlaikė ir ketvirto kėlinuko metu, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 72:60 (15:15, 13:21, 24:7, 20:17).

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau vienu žingsneliu preikyje žengę aikštės šeimininkai kurį laiką turėjo minimalų pranašumą. Vis tik, ilgai netrukus atkarpą 2:7 sužaidęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau ilgai nesnaudęs „Kauno oro uostas & KAMS“ atsakė dviem taikliais tolimais metimais, po kurių susigrąžino inciatyvą į savo rankas. Nepaisant to, kėlinuką geriau užbaigę svečiai sugebėjo pasivyti priešininkus ir rezultatą išlyginti. 15:15.

Antrą ketvirtį itin sėkmingai pradėję svečių ekipos žaidėjai surengė spurtą 0:8, kurio iniciatorius buvo du tritaškius smeigęs R.Švagžys, taip leidęs savo komandai atitrūkti aštuoniais taškai, Kiek vėliau, ir toliau puolime aktyviau žaidęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įgijo dvuženklę persvarą. Aikštės šeimininkų gretose iniciatyvos ėmėsi H.Butkus, ko pasekoje čia pat sumažino savo komados deficitą iki šešių taškų, o jam puikiai talkinęs E.Urbonavičius tuoj pat ištirpdė deficitą iki dviejų taškų. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką dar du tolimus metimus pataikyti spėję svečiai susigrąžino kiek saugesnį pranašumą. 28:36.

Po ilgosios pertraukos darbo iškart ėmėsi „Kauno oro uosto & KAMS“ snaiperis, kuris pataikė du tolimus metimus iš eilės ir taip iškart braukė savo ekipos atsilikimą daugiau nei perpus. Po to sekė aikštės šeimininkų spurtas 12:0, kurio dėka jiems pavyko perimti iniciatyvą nei įgyti septynių taškų persvarą. Kiek vėliau „Baubilas & Verslo pasaulis“ dar bandė kabintis, tačiau ir toliau užtikrintai metę šeimininkų snaiperiai prieš lemiamą kėlinį suteikė savo komandai devynių taškų atotrūkį. 52:43.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atkarpomis, tačiau įpusėjus kėlinukui „Kauno oro uostas & KAMS“ spurtavo, ko pasekoje dar labiau atitrūko įgydamas dviženklį pranašumą. Kiek vėliau svečių ekipos krepšininkai dar bandė gelbėtis, tačiau užtikrintai rungtyniavę aikštės šeimininkai neleido varžovams pernelyg priartėti, ko pasekoje išsaugojo dviženklį pranašumą bei pergalę savo rankose. 72:60.

„Kauno oro uostas & KAMS“: Aurelijus Urbonavičius – 29 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Egidijus Pavalkis – 18 tšk., Henrikas Butkus – 11 tšk. (14 atk. kam., 9 rezult. perd., 9 perimt. kam.)

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Ramūnas Švagždys – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Vytautas Mačys – 14 tšk. (15 atk. kam.), Tomas Vaišvila – 11 tšk., Rytis Musteikis – 10 tšk.

Savo progų neišnaudojusi „Kauno Švara“ krito prieš „Baubilo & Verslo Pasaulio“ šešetuką (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:22 val.)„Celsis“ paskutiniame kėlinyje palaužė penkiese žaidusius „Baubilas & Verslo pasaulis“ krepšininkus (2016 kovo 22 d., antradienis, 22:24 val.)Rungtynėse „penki prieš penkis“ „Legama“ palaužė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 vasario 06 d., šeštadienis, 20:25 val.)„Ryterna“ po permainingos kovos palaužė „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą. (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 21:11 val.)T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:30 val.)Nuo pat rungtynių pradžios dominavęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ lengva ranka nuskynė bronzą (2016 balandžio 02 d., šeštadienis, 18:26 val.)Permainingoje kovoje dėl vietos pusfinalyje ‒ „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:28 val.)„Vieningas Kaunas“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Baubilo ir Verslo pasaulio“ ekipa (2015 spalio 30 d., penktadienis, 22:05 val.)„Kauno švara“ be vargo įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 21:57 val.)„Vilmista“ įveikė „Baubilo & Verslo pasaulio“ penketuką ir išlygino serijos rezultatą (2016 kovo 13 d., sekmadienis, 17:47 val.)