Kauno švara vs GZP (110:112)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 20 d., Antradienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Dramatiškose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „GZP“ prieš „Kauno švarą“

2024 vasario 20 d., Antradienis, 23:42 val., peržiūros: 132

Vasario 20 dieną, 19:10 val., Kauno švaros sporto salėje, susitiko "I" lygos komandos „Kauno švara“ (šeimininkai) ir "GZP" (svečiai). Po rezultatyvių ir dramatiškų rungtynių pergalę šventė "GZP" krepšininkai rezultatu 110:112 (30:31, 28:19, 34:34, 18:28).

Rungtynių pradžia buvo atkakli, abi komandos kovojo dėl kiekvieno kamuolio, keitėsi sėkmingomis atakomis ir tik nedidelis pranašumas buvo "Kauno švaros" ekipos pusėje. Tiesa, prieš prasidedant ilgajai pertraukai skirtumas dar spėjo kiek išaugti ir "Kauno švara" pirmą kartą nutolo per 8 taškų atstumą 58:50

Antroje rungtynių pusėje "GZP" pademonstravo charakterį ir sugebėjo grįžti į rungtynes. Puikus M.Namiko ir T.Aleknos žaidimas neleido šeimininkams duominuoti ir paskutiniu T.Aleknos metimu švęsti pergalę šeimininkų tvirtovėje.

Karolis Lazdauskas

„Reunion“ ketvirtame kėlinyje iškovojo pergalę prieš „Kauno švarą“ (2024 kovo 14 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „GZP“ (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:34 val.)Rungtynių pabaigoje „Kautech“ pirmą pralaimėjimą įrašė „Kauno švarai“ (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 20:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 22 d., ketvirtadienis, 21:35 val.)Visas rungtynes atsilikinėję „Kautech“ paskutinėmis minutėmis palaužė „Kauno švara“ ekipą (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 21:03 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Reunion“ ekipą (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:26 val.)Bilietą į finalą iškovojo „Reunion“, kurie po trilerio su pratęsimu palaužė „Kauno švarą“ (2024 balandžio 23 d., antradienis, 22:33 val.)KM „Žalgiris ‒ 2“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2024 vasario 27 d., antradienis, 20:21 val.)Mažajame I lygos finale triumfavo „Kauno švara“ (2024 gegužės 10 d., penktadienis, 23:16 val.)