KM „Žalgiris“ vs GZP (78:100)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įrodė pranašumą prieš KM „Žalgiris“ ekipą

2024 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 21:35 val., peržiūros: 111

Ketvirtadienį krepšinio mokykloje "Žalgiris" įvyko I lygos rungtynės, kuriose susitiko KM "Žalgiris" ir "GZP".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 19:19). Per likusį laiką toliau žaidėjai demonstravo greitą žaidimą, kur komandas skyrė minimalus pranašumas ( 28:27). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, tačiau "GZP" surengė keletą sėkmingų atkarpų bei įsiveržė į priekį ir išsaugojo pranašumą iki ketvirčio pabaigos – 48:55

Po ilgosios pertraukos KM "Žalgiris" ekipos gynyba subyrėjo, o svečiai su kiekviena minute didino pranašumą. Besibaigiant kėlinukui "GZP" skaičiavo rekordinį pranašumą ( 64:82). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas. Svečiai išsaugojo susikrautą pranašumą ir KM "Žalgiris" turėjo pripažinti "GZP" ekipos pranašumą, rezultatu – 78:100 (28:27, 20:28, 16:27, 14:18)

Domantas Miliukas

„GZP“ antroje rungtynių pusėje įrašė pirmą pralaimėjimą KM „Žalgirį“ 2 komandai (2023 lapkričio 21 d., antradienis, 21:32 val.)„GZP“ įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos sporto universitetą“ (2023 gruodžio 17 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„GZP“ palaužė jaunuosius KM „Žalgiris“ 2 žaidėjus (2023 gruodžio 05 d., antradienis, 22:54 val.)Solidus antrasis kėlinys atnešė „Reunion“ ekipai pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)KM „Žalgiris“ iššvaistė didelę persvarą, tačiau įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 21:48 val.)„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos sporto universitetas“ įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2024 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)Dramatiškose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „GZP“ prieš „Kauno švarą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 23:42 val.)