Civicclub vs Autobanginiai (72:69)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 15:15 val. @ S.Stanevičiaus vidurinė mokykla, S.Stanevičiaus g. 25, Vilnius LT-07133

Civicclub po pratęsimo palaužė Autobanginius ir iškovojo sunkią trečiąją pergalę

2008 gruodžio 21 d., Sekmadienis, 18:40 val., peržiūros: 4911

Šiandien (12-21) S.Stanevičiaus sporto salėje buvo sužaistos "LAKL" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Civicclub" (šeimininkai) ir "Autobanginiai" (svečiai) ekipos. Abi komandos buvo identiškoje situacijoje turnyrinėje lentelėje (po 2 pergales ir 0 pralaimėjimų). Visą susitikimą vyravo apylygė kova, nors didžiąją dalį ir pirmavo šeiminkai. Besibaigiant laikui rezultatas tapo lygus, ir teko žaist pratęsimą, kad išsiaiškint nugalėtoją, tačiau "Autobanginiam" pritruko jėgų paskutinėj atkarpoj ir “Civicclub” šventė sunkią pergalę 72-69 ( 26-17;14-17;7-14;15-14;10-7 ).

Rungtynės prasidėjo "Civicclub" aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį, taip jie pelnė pirmuosius taškus, tačiau netrukus svečiai atsakė taikliu tritaškiu metimu ir įsiveržė į priekį. Taip kova taškas į taška vyko iki kėlinio vidurio, antroj kėlinio daly šeiminikai spurtavo ir atitruko nuo varžovų 26-17.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai lipo varžovam ant kulnų. Kėlinį kiek sėkmingiau pradėję civiciečiai atitrūko iki 12 taškų skirtumo, toliau stabtelėjo ir pradėjo dažniau klyst, tuo pasinaudoję svečiai kiek sumažino atotrukį nuo „Civicclub“ laimėdami kelinį
14-17 (40-34 ).

Po ilgosios pertraukos situacija aikštelėje tapo dar labiau palankesnė „Autobanginiam, jie surengė spurtą trečiajame kelinyje, o šeimininkai per kėlinį tesugebėjo sukrapštyt 7 taškus, taip pralaimėdami ši ketvrtį dar skaudžiau 7-14 ir jau atsidurdami besivijančių vaidmeny (47-48).

Paskutiniajame ketvirty virė tikra kova už kiekvieną kamuolį ir kiekvieną tašką, akimirką svečiai buvo įsiveržę net 7 taškais, bet „Civicclub“ nepalūžo ir stojo į žūtbūtinę kovą, kad apsaugot savo namų tvirtovę. Šeimininkai, spurtavę 7-0 išlygino rezultatą, ir likus paskutinei minutei pirmavo 2 taškais, bet sėkmingai sukūrę paskutinę ataką „Autobanginiai“ per paskutines 15 sekundžių išlygino rezultatą. Civiciečiai turejo keletą progų išplėšt pergalę be pratęsimo, bet kamuolys sprūdo iš rankų ir laikas skelbė lygiasias (62-62).

Pratęsimo pirmomis minutėmis geriau sekėsi svečiams, jie pirmieji pelnė taškus ir išsiveržė į priekį, taip bandydami žengt žingsnį link pergalės. Tačiau „Civicclub“ nesiruošė pasiduoti be kovos ir po keletos žaidimo minučių šeiminkai jau pirmavo 2 taškais ir „Autobanginiai“ tapo tais, kurie bėgo paskui laiką ir pradėjo skubėt, ko pasekoje prarado kamuolį ir taip sukomplikavę savo situciją jau pralaiminėjo 4 taškais. Per likusį laiką, tik nuo baudų linijos pelnydamos taškus, komandos stipriai situacijos nepakeitė ir „Civicclub“ šventė labai sunkią pergalę, taip iškovodami trečiają pergalę iš eilės.

„Civicclub“ labiausiai pasižymėjo: A.Lisovskij, pelnęs 18 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius, jam talkino P.Paškauskas – 16 taškų ir 12 atkovotų kamuolių, bei E.Benko, įmetęs 13 taškų, perėmęs 5 kamuolius ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Autobanginių gretose: nesustabdomas buvo P.Peseckas, pelnęs 36 taškus.

Autobanginai nutraukė BMW klubo iš Kauno trijų pergalių seriją (2009 sausio 10 d., šeštadienis, 20:55 val.)"Peugeot Klubas" įrodė savo pranašumą prieš "Autobanginius" (2009 kovo 16 d., pirmadienis, 22:43 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" įrodė savo pranašumą prieš "Autobanginius" (2009 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:42 val.)Civicclub nugalėjo svečius Mitsubishi klubą iš Kauno (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 18:41 val.)"Autobanginiai" atsirevanšavo "Mitsubishi klubui" (2009 kovo 06 d., penktadienis, 20:35 val.)Po nelengvos kovos "Autobanginiai" įrodė savo pranašumą (2009 birželio 08 d., pirmadienis, 23:36 val.)Civicclub ir toliau žengia be pralaimėjimų (2009 sausio 11 d., sekmadienis, 19:02 val.)"Autobanginiai" vos išvengė bausmės už atsipalaidavimą (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:45 val.)"Civicclub" ir toliau žengia be pralaimėjimų (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 00:12 val.)Antroji Civicclub pergalė LAKL pirmenybėse (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 16:41 val.)