Autobanginiai vs Lietuvos BMW klubas Kaunas (83:60)Lietuvos autoklubų lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2009 sausio 10 d., Šeštadienis, 16:45 val. @ Vilniaus jėzuitų gimnazija, Didžioji g. 32, Vilnius LT-01128

Autobanginai nutraukė BMW klubo iš Kauno trijų pergalių seriją

Naudingas Maksimo Žukovo žaidimas atvedė Autobanginius į dar vieną pergalę
2009 sausio 10 d., Šeštadienis, 20:55 val., peržiūros: 6630

Prasidėjus naujiems metams toliau tęsiasi LAKL sezonas. Šiandien (01-10), Vilniaus Jėzuitų gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos "LAKL" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Autobanginiai" (šeimininkai) ir "BMW klubas Kaunas" (svečiai) ekipos. Aikštės šeimininkai nuo pat dvikovos pradžios ėmėsi iniciatyvos ir dominavo iki pat laiko pabaigos. "BMW klubas Kaunas" nesugebėjo pasipriešinti stipresniems varžovams ir turėjo pripažinti jų pranašumą rezultatu 83:60 (16-12;24-13;17-15;26-20 ) , taip nutraukdami „BMW klubo Kaunas“ trijų pergaliuų seriją.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnę pirmuosius taškus, svečiai netruko išlyginti rezultato dvitaškiu ir apylygė kova tęsėsi beveik visą kėlinį (12-12). Vėliau "Autobanginai" padidino apsukas ir tiksliai sužaidę paskutiniąją kėlinio atkarpą išsiveržė į priekį(16-12).

Antrojo kėlinio metu "Autobanginiai" aiškiai pademonstravo, kas yra šiandienos favoritai. Svečiams leidę įmesti 13 taškų per kėlinį, šeimininkai surinko 24 taškus ir nesunkiai atitrūko varžovams neįveikiama 15 taškų distancija. Nors iš toli "Autobanginių" snaiperiams ir toliau nelindo, baudos aikštelėje pastarieji buvo daug pranašesni už oponentus. Metimais iš po krepšio ar nuo baudų metimo linijos aikštelės šeimininkai tolo nuo priešininkų ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo (40:25).

Po ilgosios pertraukos "Autobanginiai" pradėjo strigti varžovų ginyboje, o "BMW klubo Kaunas" krepšininkai pabandė spurtuot pasinaudodami palankia situacija ir priartejo iki vienženklės persvaros.Tačiau šeimininkai atsigave po šalto dušo sugebėjo atsitiesti ir užbaigti kėlini sėkmingiau, jį laimėdami vos 2 taškų persvara (17-15) , ir rezultatas dar šiek tiek padidėjo šeimininkų naudai (57-40).

Paskutiniajame kėliny abi komados pradejo skubėt, taip pelnydamos tašką po taško. Tačiau svečiai nesugebėjo sukurti stebuklo ir rungtynes užtikrintai laimėjo “Autobanginiai”, rezultatu (83-60).

Šeimininkų gretose nesutabdomas buvo : M.Žukovas, pelnęs 24 taškus, jam talkino A.Baronas, įmetęs 16 taškų, atkovojęs 12 kamuolių, ir P.Peseckas, pelnęs 14 taškų, sugriebęs 10 atšokusių kamuolių.

Svečių gretose pasižymėjo: L.Stanislovaitis, įmetęs 15 taškų, sugriebęs 9 atšokusius kamuolius, prie jo prisidejo T.Čiuplys, L.Žiugžlys, atitinkamai įmetę 12 ir 11 taškų.

Sunkiai pasiekta "Lietuvos BMW klubo Kaunas" pergalė (2009 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:04 val.)"Autobanginiai" vos išvengė bausmės už atsipalaidavimą (2009 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:45 val.)Nesunkiai pasiekta "BMW Kauno" pergalė (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 19:32 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" sezoną pradėjo pergale (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 21:19 val.)"Subaru klubas" pagaliau atidarė savo pergalių kraitį (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)Nesunki „Lietuvos BMW Klubas Kaunas“ pergalė (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 23:51 val.)Civicclub po pratęsimo palaužė Autobanginius ir iškovojo sunkią trečiąją pergalę (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 18:40 val.)Po nelengvos kovos "Autobanginiai" įrodė savo pranašumą (2009 birželio 08 d., pirmadienis, 23:36 val.)"Lietuvos BMW klubas Kaunas" palaužė "Mazda 323F klubas" komandą (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 22:19 val.)"Autobanginiai" atsirevanšavo "Mitsubishi klubui" (2009 kovo 06 d., penktadienis, 20:35 val.)